Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki először tudja bebizonyítan...

Aki először tudja bebizonyítani nekem BÁRHOGYAN hogy léteznek földönkívüli intelligens lények, és látogatták már a földet azt felpontozom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számokat nézzük szinte biztos, hogy van. :) Nem bizonyíték, mert nyilván nem 100%, de ennyi galaxissal, galaxisonként ennyi bolygórendszerrel szinte kizárt, hogy ne legyen. De erre bizonyítékok nincsenek, nem hiszem, hogy jártak itt valaha, max annyira régen, hogy ember sem volt még akkor. Az itt népszerű fantázia lényeknek nem vagyok a hívője. Egyébként volt az emberiségnek már 2 észlelése, az egyik a WOW(hűha) jelként híresült el, a másik mostanság volt. De sajnos egyiket sem ismételték meg.
2010. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 BlackSword ***** válasza:
94%
Edwin Eugene „Buzz” Aldrin a Holdon... Csak róla valahogy mindenki elfelejtkezik... Ugye az az első holdraszállás...
2010. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ment a felpontozás a jó válaszokért!
2010. dec. 11. 13:26
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

nézd, te ebben nem nagyon hiszel, és igazán csak akkor fogsz hinni, ha a saját szemeddel látod, és mivel elég szkeptikus vagy, nem hiszem hogy bármilyen bizonyítékkal is megváltoztatható e véleményed.

él afrikában egy törzs. barlangjaikban vannak olyan rajzok, melyek földönkívűlieket ábrázolnak, meg űrhajósokat. nagyon prímitiv népnek tartják őket, pedig nagyon sok mindent tudnak a sirius a és b bolygókról.

sajnos most pont nemtom neked megmondani hogy mi a neve ennek a népnek. :/ de ha akarsz utánanézel.

2010. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

-valahol Afrikában

-egy valamilyen nevű törzs

-valamilyen rajzokat a falra vetett


húha. ennyi észérvet és konkrétumot tényleg nem tudok megcáfolni. győztél. :D

2010. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó hát egyesek hisznek a nibiruban, meg a nemesisben. Voltak akik szerint 2000ben összekellet volna omlania a világnak, kb. hasonló észlények ezek is.
2010. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

mivel nem vagyok híve a wikipédiás összollózásnak, és még hat másik dolgot csinálok emellett, hirtelen nem tudom hogy mi az. de legyen gyereknap, és hogy ne te nyerhess, itt a link is, te nagyon link. :P

[link]

[link]

2010. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem pontozod fel.

A kérdésed erre keresett választ.

2010. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
.nektek értelmezési problémaitk vannak bőven, azt hiszem ha 15ből 10 megérti, a maradék 5 meg majd rájön. a kérdésre az én dogonos linkeim a jók !! :P:P:P és nyertem :D
2010. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Cirmos kandúr ***** válasza:

Ezt nem tudom bizonyítani, viszont, létezhetnek idegen lények az 100%:

Nézzünk csak szét az univerzumban, EDDIG 4-5 milliárd galaxist találtak, ezekben külön-külön több 100 milliárd csillag van, a csillagok körül pedig bolygók keringenek, ha nem lenne élet odakint az óriási térpazarlás lenne.

A másik, veszünk 1 poharat belemerítjük az óceánba, mennyi az esélye hogy lesz benne hal? Semmi. És most kb ekkora részét ismerjük az univerzumnak, ennyi.

2010. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!