Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez most igaz? Tenyleg lesz...

Ez most igaz? Tenyleg lesz invazio?

Figyelt kérdés
Igaz az h lesz valamikor haboru a reptilianokkal ?Ha van informaciotok errol, megosszatok velem ? Es ha van honnan szereztetek ?
2010. dec. 7. 19:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Szenthelyi Árpád.

Egy csomó kérdést találok, amelyet ilyen témában Te teszel fel? Miért riogatod az embereket? Egyáltalán Te miből szerzel ilyen bitos információkat? Honnan tudsz olyanokat, hogy mikor akartál először leigázni a földet?

2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Mármint milyen csapda ?
2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Aha most mar ertem aszthiszem... Es az szabaly sertes lenne a mentes ? tehat a haboru elol valakit kimentenek ebben a helyzetbe fajokat,vagyis minket
2010. dec. 7. 19:46
 34/43 potion ***** válasza:
de ti betegek vagytok komolyan én elhiszem hogy léteznek ezek a degenerált képű kis gyíkok de az hogy a II. világháború alatt a szövetségesek a reptoidokkal, hitler meg a gray-ekkel? ( az a kép egy KAMU) komolyan légyszíves ne ijesztgessétek az embereket ők elhiszik és komolyan is veszik. Majd az lesz 2012-ben h mindenki atombunkert ás. nah persze é itt éltek előttünk... hol vannak az épületeik, maradványaik? aham tehát lemurián meg atlantiszon -.-
2010. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 M@x ***** válasza:
Értem. Köszönöm a felvilágosítást Árpád, amit szabad azt még írd le kérlek!
2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
Ha lesz szétverem a fejüket
2010. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most nem a szűrkék a reptoidok ? Mav más is? Mik vannak ! Ki áll nyerésre.
2010. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 BlackSword ***** válasza:
60%

Azt még megértem, hogy a cenzúrát el kellett törölni, de az öncenzúrát miért???

De sok a hülye...

Reptoidok, meg esélyünk nincs...

Wáááá...

Ti mit toltok??? De most komolyan??? Ilyet én is szeretnék kapni...

2010. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 potion ***** válasza:
60%

Blacksword egyszerű a recept:

fuss neki a falnak 26-szor

és ettől talán ilyen leszel :D


(igen és most materialista kö°%/g buzerátor hülye vagyok a ti szavaitokkal élve)

2010. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
71%

Hahahahaha! Nyomorult kisssz emberkék. Asszt hisszitek, hogy mi a fejlett technikánkkal nem olvassszuk a gyiket? Nagyot tévedtek...

Jobb lessssz, ha behódoltok, ugyanisssz a háburó megnyerésszére essszélyetek sszinc! Ha ellenálltok, nagyon-nagyon ssszokan fognak meghalni!

Jah, ésssz ne felejtsszétek, mi mindent látunk, nyomon követjük sssszánalmas kisssz tevékenyszégeiteket az ellenállásssz megszervezéssszére. Hassssztalan..muhahaha

mi uraljuk az elit elméjét (mit issz szokász nállatok ilyenkor rakni? á, megvan: :D)

2010. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!