Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez most igaz? Tenyleg lesz...

Ez most igaz? Tenyleg lesz invazio?

Figyelt kérdés
Igaz az h lesz valamikor haboru a reptilianokkal ?Ha van informaciotok errol, megosszatok velem ? Es ha van honnan szereztetek ?
2010. dec. 7. 19:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
60%
Ha annyira fejlettek miért rombolnák le a saját bolygójukat?
2010. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
A háboru elkerülhetetlen. Az ösi feljegyzések is az ö igazukat bizonyitja. Létre is jött már egy titkos magyarországi bizotság ami ezzel foglalkozik, én is tagja vagyok.
2010. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Miért csináltam volna hülyét magamból, amikor a tényeket mondom, hogy ilyen baromságok, mint reptoidok nem léteznek?:D
2010. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Jaj hat ezt nem tudtam... bocs :( ,amugy meg megint egy hulye gondolkozas 19:23,a mi fegyvereink sz@rt se ernek az oveikhez kepest... gondolkozni kell ha nem hiszel akkor is ted fel magadnak a kerdest! Ha valaki idejon jarmuvel idegen bolygorol akkor nem fejletteb ?
2010. dec. 7. 19:30
 25/43 M@x ***** válasza:
nem lerombolni akarják hanem elfoglalni!
2010. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ha annyira titkos miért árultad el, te..?:D
2010. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Most már nem a 2012-es világvégével riogatják az embereket hanem reptoidokkal?Egyáltalán miért mentek el a bolygójukról? -.-
2010. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

A történet dióhéjban a következő:


A reptoidok itt éltek a Földön, azonban valami miatt - ennek oka számomra sem ismert - nagy részük a bolygó elhagyására kényszerült.


Az itt maradtak pedig a föld alá települtek, átadva a terepet az emberi fajnak. Az itt maradt reptoidok képesek elrejteni valódi alakjukat a laikusok elől.


A történelem folyamán többször is beavatkoztak az emberi történelem, magukat istennek láttatva az emberek előtt, és rabszolgaként használva őket. [link] Pl. egyiptomi, sumér, kínai alkotások tanuskodnak erről.


Az inváziót eredetileg korábban tervezték, az 1940-es évek körül.

2010. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
60%
a replikatorokat már legyőzték a stargateban
2010. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
Aki öszitén hissz a létezésükbenaz irjon egy e-mailt a kutyuska@citromail.hu e-mail cimre. Resistance !
2010. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!