Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtad? Kiszivárgott NASA új...

Tudtad? Kiszivárgott NASA új életformáról szóló bejelentése?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 2. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

És mi van, ha nem csak a foszfor helyettesíthető arzénnel, hanem az oxigén vagy a szén földünkön nem található csak más bolygón lévő anyaggal?

Bazz most mondták be a TV-be, hogy a több évtizede/évszázada/ szentül hitt törvény hogy miből alakulhat ki élet, semmit nem ér.

Habár régebben máglyán égették volna el, azért fejlődünk.

2010. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Jaj te utolsó... általában az ufomániások azok akik állandóan magyarázzák az igazukat, bizonyíték meg egy semmit mondó link, aminek tudományos alapja nincs.

Ez nem bizonyíték arra, hogy lennének rajtunk kívül értelmes lények.

2010. dec. 2. 21:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, az utolsót ma 21:06-nak szántam.
2010. dec. 2. 21:33
 14/18 BlackSword ***** válasza:
Szerintem pont ti sültetek be!!! Vártátok a plejádokat, meg a ki tudja még miket, és kaptatok helyette egy baktériumot... Szerintem most a ti fagyitok nyalt vissza... Én csak a helyet tévesztettem el, de nagyjából tudtam, hogy ez lesz...
2010. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
új baci ez jobb mint ha ufot találtak volna. ez nagy lépés! én nem akarom,hogy ufo-k legyenek a földön. mert legtöbb rossz szándéku sztm.
2010. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
OMG, a legtöbb ufó egy repülőgép, egy rovar, egy fura madár, vagy simán egy meteorológiai ballon. De ez bár egyértelműen nem mondja ki, hogy léteznek a földön kívül is értelmes létformák, de így már sokkal nagyobb a valószínűsége hogy találnak életre alkalmas bolygót. Amúgy én már előre megmondtam, hogy baromság olyan beképzeltnek lenni, hogy mindent a földhöz hasonlítsunk... Éljenek az arzénos bacik!
2010. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ja.Most, hogy belegondolok, az arzen sokkal nagyobb felfedezes, mint az UFO lenne. Az ufokkal semmit nem erunk, am az arzent falo bacik sokat segithetnek a mergezo anyag felhasznalasaban...EEEs...a tudosok kedvukre szorakozhatnak mas bolygokon az elet kialakitasaval...


Eddig ugy gondoltam, kezd ellaposodni a tudosok tudomanya, semmit nem fedeznek fol, de mostmar sokkal izgalmasabb lett ez az ag...egy uj lenduletet adott a tudomany fejlodesenek...EZ MAR VALAMI!

2010. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Doruss válasza:
Én kíváncsi vagyok, mi lesz ebből... azért ez különös. De szerintem fölösleges ezt is ufokutatásra használni. Őrültség. Lehet, hogy léteznek. De könyörgöm, legalább az űrlényeknek hagyjunk már békét, ha az össze többi földi élőlénynek nem! -_- :D
2010. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!