Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404, ha elfogadjuk az UFO-k...

404, ha elfogadjuk az UFO-k létezését, akkor elképzelhető a térrezonátor?

Figyelt kérdés
Egyik UFO-s kérdéshez én linkeltem be a [link] linket. Nekem, nyitott gondolkodású, de laikus embernek roppan érdekes olvasmány. Érdekelne a véleményed.
2010. nov. 25. 12:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Nekem nem jön be az oldal, biztos hogy él még?
2010. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejött az oldal. De nem olvastam még végig.
2010. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
78%

A térrezonátor létezésére nincs semmilyen bizonyíték. Ahogy a cikkben le van írva úgy pedig nem is működhet.


Tehát az én véleményem az, hogy az UFOk léteznek de ehhez semmi köze a térrezonátornak.

2010. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen teljes mértékben lehetséges, bocsi hogy nem 404-vagyok,

Véleményem szerint a fénysebesség eléréséhez, vagy egy féreglyuk létrehozásához hatalmas nagy tudás, esetleg erő kell. Ahogyan leírták , az mind lehetséges, és ha a képek igaziak akkor igaz is. A térrezonátor elérése-kell az utazáshoz fényévek megtevése érdekében, akkor lehetséges.

2010. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes
2010. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért mi a a térrezonátor?Ha tudnám én is tudnék válaszolni!
2010. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el a linket!
2010. nov. 25. 18:48
 8/11 404 ***** válasza:
61%

Az UFO jelentése azonosítatlan repülő objektum, mely nem feltétlen jelent földönkívüli űrhajót.

Nincs szükség UFO létezésének elfogadására a térrezonanciához, mert a térrezonátor az emberi tudományos kísérletek ágazatába tartozik, a földönkívüli ürhajók pedig idegenek által létrehozott alkotások, melyeket az ember nem ismer, ezért misztikusnak tűnő jelenségnek vél. Az idegen űrhajók idegen technológiák alapján készülnek, nem földi technológiákkal és nem úgy ahogyan azt az ember elképzeli, mert nem ember alkotta azokat. Attól hogy valami ismeretlen és nem tudni hogyan működik, még létezhet és nem szabd kizárni magát a lét fogalmát csak azért mert nem ismeretes a megoldása.

Nincs szükség UFO létezésének elfogadására a térrezonanciához, mert a kettő nem zárja ki egymás dielektikáját és megismerését.

Szerintem ha bizonyított a térrezonancia, akkor UFO nélkül is léteznie kell, tehát a térrezonancia működési elvének nincs köze az UFO jelenségekhez, ettől függetlenül működhet UFO térrezonanciával, de bármi mással is amit az ember nem ismer vagy nem tud megérteni az emberi tudomány által.

2010. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha már magyarosítgatjuk a külföldi rövidítéseket, akkor azt magyarosítsuk rendesen!

UFO(Undefined Flying Object): Azonosítatlan Repülő TÁRGY


Csicskagyerek.

2010. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát utolsó nagyon ellenszenves vagy, ne legyél ilyen gonosz!
2010. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!