Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gliese 581 lézer, mire hivatko...

Gliese 581 lézer, mire hivatkozunk?

Figyelt kérdés

Érdekes megnézni, mennyire is szavahihetőek a források:


[link]


Google keresés, kulcsszó: "Gliese 581 lézer"

Az első találati oldal rangsora, ebben a sorrendben láthatjátok ott is:



www.abovetopsecret.com

www.ufo-blogger.com

newearthcommunity.wordpress.com

realalienvideos.com

mandiner.hu

www.realufos.net

worldofweirdthings.com



Nyugodtan próbáljátok ki ti is a keresést.

Csupa csupa autentikus és racionális oldal. :]



De persze mit várjon az ember olyan Blikk irományok után, ahol a 3 kommentes keménymag egyike:

(link: [link] )



"Nagyot nem téved aki olyat állít, hogy nem vagyunk egyedül! Laza számítással is alsó hangon csak a mi naprendszerünkben 30 olyan faj él aki nálunk sokkal fejlettebb. Ja és ismernek kb. 1 milliárd galaxist."


És ezt melyik ujjából szopta a "kollega"???



EGYETLEN olyan valódi, NASA oldalán lévő hivatalos cikk sincs, hogy ezen a bolygón lenne élet.

Habitable = lakható.


Nem lakott. LAKHATÓ.

A kettő jelentése messze van egymástól mint Makó Jeruzsálemtől.


2010. nov. 25. 08:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jah, azt elfelejtettem mondani, hogy az előző kommentemben én is csak csatlakoztam a térítő hadjáratodhoz, hogy meggyőzzük a hülyéket arról hogy hülyék. HAJRÁ! *Kereplő*


Bár személy szerint én örülök az ilyeneknek, mert egy csomó ötletet adnak a készülő Sci-Fi regényemhez. :D Remélem majd sok pénzt fognak hozni nekem a konyhára.

2010. nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

kb 1 miliárd galasxis????

kb 144 ezer univerzum létezik.

fekete lyuk? talán ott megszünik minden és eltünik a semmibe vagy eltüntet minket egy másik univerzumba?


semmit sem tudni


bár laknak ott élőlények mert lakható. Ufóknak is kell jönni valahonnan. És több földön kivüli létezik.


ez az én vélemények

2010. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"bár laknak ott élőlények mert lakható"

Ahogy a táskádban is van zsiráf here, hiszen belefér.


"És több földön kivüli létezik."

De miért, mert azt szeretnéd?

Ennyi érveléssel unikornis is létezik, hiszen arról is évszázadokon át ábrándoztak.

2010. nov. 28. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!