Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A mai napi kérdés kedves UFO...

H.Jani kérdése:

A mai napi kérdés kedves UFO rajongók: Milyen üzemanyagot haszált a filmben az UFO ahhoz, hogy 10 ezer km/óra sebességel tudott haladni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZF73sqcmUW8


Mindenki válaszát várom, de föleg 404, Diator és az UFO-katató válaszát! Apropo


2010. nov. 24. 04:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Diator:


Állati kevés vagy te a tér-idő megértéséhez, jobb lenne, ha nem erőlködnél. Gondolom erre gondoltál:


[link]


Ja, és itt még mindig várom a tartalmas válaszodat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1328..

2010. nov. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nem szeretem nagyon teljesen kifejezni magam azért sem írok több oldalakat ide. Viszont írtam egy cikket a téridőről amit egy illető mondott el a interjúja során.


[link]

2010. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezekre az ufókra nem hat a gravitáció. Ebből is adódik a hirtelen irányváltoztatásuk és a sebességük. Azt meg nem tudja senki mivel mennek de már 1942.be megcsinálta egy német tudós a hajtóművet, ami vízzel ment, nem volt szinte hangja és fényt és hőt termelt.
2010. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

én tudok róla shcauberger volt az. írtam is egy cikket róla ha gondolod nézd meg.


[link]

2010. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%
Térrezonátorral: [link]
2010. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 404 ***** válasza:
62%

Semmilyen üzemanyagot nem használnak. Az ég világon semmit sem. Sajnos azt kell mondjam hogy olyan technikát használnak amit Ti nem értetek meg. Ha azt mondom gondolat átmenettel, az nektek érthetelen lenne, pedig így van. Az agyuk -akár csak a mi agyunk- képes úgy működni, mint egy számítógépes tápegység. Aki tudja haszálni az agyának ezt a funkcióját, az érti, aki nem tudja, az nem érti.

Mivel fizikai lények, az agyuk is szerv, és mint minden szerv ha használatban van, kimerül, megfájdul, és pihentetni kell. Vagyis ők is kimerülhetnek, így pl. egy hosszú út során bizony váltogatniuk kell egymást. Ha lássák hogy társuk már elfáradt, átveszik egymástól az irányítást és a leváltott irányító addig -szintén számotokra ismeretlen módon- új erőt gyűjt.

2010. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%
hát nem éppen mert nekem mondták az ufo-k hogy olyannal működik az űrhajó,ilyen kristályfélével,de ez az anyag a földön nem található meg,csak legjobban ahoz az anyaghoz hasonlít!
2010. nov. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondták hogy gázzal megy amit a csillagokból szívnak ki menet közben :D
2010. nov. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
árammal mennek és az áramot saját magok generálják
2010. nov. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon birom.404 és ufó-kutató teljesen mást mond.

szerintem meg carrera 100-al tankolnakaz omv-n és gyűjtik supershop pontokat.

2010. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!