Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A mai napi kérdés kedves UFO...

H.Jani kérdése:

A mai napi kérdés kedves UFO rajongók: Milyen üzemanyagot haszált a filmben az UFO ahhoz, hogy 10 ezer km/óra sebességel tudott haladni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZF73sqcmUW8


Mindenki válaszát várom, de föleg 404, Diator és az UFO-katató válaszát! Apropo


2010. nov. 24. 04:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
semmi csak várom a válaszokat :D
2010. nov. 24. 04:32
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Tuti pedálos! Ha én építenék űrhajót, márpediglen jobb vagyok mint az ufók mert már találkoztam velük, akkor én csakis pedálosra építeném. 2-4 ufó csak a pedálokat hajtja 1 kezeli az elektronikát 1-nek a kezében meg van az ostor. Amúgy ez a 10000km/h sebesség semmi, gyorsabban megyek egy kajakkal ;)
2010. nov. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Álítólag nincs üzemanyaguk valami más hajtsa őket nem üzemanyag.Csak ez nekünk érthetetlen.Addig érthetetlen valami,amig meg nem ismered.

Én is találtam nektek jo linkeket ugyan itt

http://www.youtube.com/watch?v=PmTl5GknKTY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=9ku1Z5qqbF0&feature=related

2010. nov. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Szeretlek Szatén! :D
2010. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
52%
bioüzemanyagot.LÓSZ**T!
2010. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem agyukkal irányítják a hajójukat. Agykontroll vagy mi.
2010. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

A pozitív földönkívüliek kozmikus szeretet-fényenergiával mennek; maguk az űrhajóik is élőlények, melyeket gondolatilag vezetnek.


A negatív földönkívüliek pusztán a kozmikus étert csapolják meg, azaz mágneses forgó szabadenergia-hajtóművel rendelkeznek. Űrhajóik nem élők, egyszerű szerkezetek, és mesterséges fényt használnak, mint a mi lámpáink.


Ezért lehet azonnal megkülönböztetni, hogy pozitív vagy negatív űrhajót látsz, mivel a pozitívból állandó szeretet-fénysugárzás árad, míg a negatívból csak hideg fény.

2010. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

"És akkor az ezredes kikapcsolta a helikopter hajtóművét, hogy zuhanórepülésbe kezdjen"


Aztamindenit, ekkora baromságot már vagy 1000 éve nem hallottam!

A helikopter nem sárkányrepülő basszus, ha leállítják a motorját és elkezd esni akkor az már nem repül többet....

2010. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Na szóval: én úgy tudom, hogy a csészealjak tudják maguk körül manipulálni az időt. Ez által ha az űrhajó megy mondjuk 30000 km/h-val akkor nem 1 óra alatt teszi meg az utat, hanem 2 perc alatt. De vannak olyan űrhajók amik a teret meg görbítve utaznak, és egy emberi lépéssel, nem egy métert tesznek meg hanem 100 métert.

Ha van otthon egy lap , vegyünk ellő. És a lap hosszában lévő középső részre rajzoljunk egy X-et. Utána hajtsuk össze a lapot, de úgy, hogy a külső részen legyen az X. Fogjunk meg egy tollat , ami jelen esetben az űrhajó. És most pedig gondoljunk bele abba, hogy a tér a lap! és a toll az űrhajó, . Következő lépésként a tollat szúrjuk át a lapon, Ez által a űrhajó elért egy X pontból egy másik X pontba a téridőn, utána a tér vissza áll , és az utazás csak egy pillanat volt.

2010. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Egy kicsit rosszul írtam le a példát,

A lap hosszában lévő mind két szélre Rajzoljunk X-et, a szélességétől középre. Utána hajtsuk egybe a lapot, de úgy hogy a X-ek kívül legyenek. Utána szúrjuk át az x-en a tolat . Ez által egy pillanat alatt, eltudunk jutni A pontból B-pontba. Persze ehhez meg kell görbíteni a teret is. A tér utána magától vissza áll a helyére, mint ha nem is történt volna semmi.

2010. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!