Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek van élet a Gliese...

Szerintetek van élet a Gliese 581g bolygón?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. nov. 21. 22:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
a hubble teleszkóp is csinált ár róla felvételeket.
2010. nov. 22. 10:41
 12/30 A kérdező kommentje:
2010. nov. 22. 10:43
 13/30 A kérdező kommentje:
2010. nov. 22. 10:45
 14/30 anonim ***** válasza:

Héj utolsó nem kell le szólni a kérdezőt szerintem. Ő csak egy hírt közölt velünk amellyel kikérte a válaszunkat és véleményünket. Aki nem hisz benne minek ír ide? Öregem nem fogom meg érteni én sem megyek a tudomány témába,


Egyáltalán tudjátok hogy mi az a Ezotéria?

Mert sokan nincsenek tisztába vele. Az ezotéria egy olyan kategória amit nem lehet bebizonyítani hogy létezik!!!!

2010. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

"Az ezotéria egy olyan kategória amit nem lehet bebizonyítani hogy létezik!!!!"


Na pont ezaz! Akkor mi a fenének veri magát és próbálkozik az összes lágyagyú? Minek linkelget youtube-ról videókat ahol PONT AZT MONDJÁK EL AMIT ÉN IS, nem pedig azt, amit az általa linkelt cikk állít.


Ilyen marhaságokat irogat, hogy a "Hubble is csinált róla képet"...


Ja, ezt:

[link]


még a csillag is alig kivehető rajta, nemhogy a bolygó. Az meg pláne baromság, hogy óceánok borítják meg hány fok van rajta.

Az se biztos, hogy van légköre. Ha van neki akkor is lehet -100 és +100 fok között bárhol a hőmérséklet a légkör gáztartalmának összetételétől függően.

Az, hogy víz van-e rajta az teljesen kétséges.


Nemtudjuk van-e mágneses mezeje.

Nemtudjuk van-e holdja, ami stabilizálja a bolygó kilengését.


Gyakorlatilag annyit tudunk róla, hogy ott van és a lehetséges élhető zónán belül kering. És ennyi. A többi mind fikció.

2010. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nincs fantáziád utolsó?

Az a kérdés , és most hagyd a tényeket, űrícsd ki az elméd, és gondolj a bolygóra, és a kérdésre.

Szerinted van rajta élet vagy nincs?

2010. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Én hiszem, hogy az univerzumban a földi élet nem egyedi, sőt, "relatíve" gyakori jelenség.


Viszont 2 dologtól kapok agyf@szt:


- Az egyik, mikor a blikk leközöl egy ilyen szenzációhajhász cikket NULLA tárgyi vagy bármilyen bizonyíték alapján és a sok bolond meg ugrik rá, hogy hurrá, megvan E.T. hétvégi háza!

- A másik az összeesküvéselméletes - UFOelrablós bolondságok.


Ha van élet rajta, majd kiderül ha képesek leszünk odáig utazni.

Ha van rajta intelligens élet akkor az méghamarabb kiderül, ha képesek leszünk legalább kommunikálni velük.


De addig álmodozni és találgatni a világ legértelmetlenebb dolga.

2010. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ha tudsz angolul és végig hallgatod hogy mit pofázik a csaj akkor tudnád h miről van szó..
2010. nov. 22. 20:52
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát nem fűznék hozzá választ....
2010. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

ezt nyomták a tv-be is és ott azt mondták,ha odaküldenének egy embert az 100 évbe telne és addig nem él az ember.

azt is mondták hogy vlm "lézer-show" al küldtek jelet.

Képek szerint van élet rajta


Én szerintem van élet rajta de én a látható képek miatt mondom.

2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!