Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Plejádok és földiek közti...

Plejádok és földiek közti kapcsolat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már most ha a plejádok ami őseink, ők 700 évig élnek, és sokkal fejlettebbek mint mi, ők tudnak űrhajót is építeni.

Ugye az evolúció lényege fejlődés, ha a plejádok a mi őseink akkor miért nem élünk mis is 700 évig? És miért nem rendelkezünk azzal a tudással?


2010. nov. 18. 10:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

hát ekkora elvakult marhaságokat mint amiket írsz :D azt nem értem, mitől lesz neked jobb azáltal, hogy minket folyton sötétnek és gondolkodásra képtelenknek nevezel, mindeközben magadat isteníted - pedig te vagy itt az egyetlen aki a légbőlkapott és bizonyíthatatlan koholmányokat valós tényként kezeli. de hát biztos én vagyok a gyépés, meg mindenki más, kivéve téged.

remélem, éhenhalsz majd a tudományodból.

2010. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges és bármi megtörténhet!
2010. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

kösz a megjegyzéseid te "mindenttudó"!

azért az elég hülyeség hogy amit nem érzékelsz abban hiszel!

de én már rájöttem a gondodra, óriási képzeleted van!

ez nem baj, csak ne ezen az oldalon add ki magadból!

rajzold vagy fesd le!

valami művészibb dolgot találj ki gondolataid kifejezésére!

nagy paródiákat összehordtál itt de az már sok hogy sértegeted az emberiséget, mindenkit aki az oldalon van és engem is!

amúgy ha meg az igaz lenne hogy a plejádok az őseink és ők fejlettebbek akkor mi a f*szért nem tudják kivárni míg mi is elérjük az "értelmi szintjüket"?!

meg ha az utódjaik vagyunk akkor bennük is ugyan azok az érzelmek vannak mint bennünk gondolok itt jóra meg rosszra!

na jó, magyarázhatok én itt neked.........ja, üzenem a plejádoknak hogy ha élnek akk látogassanak már meg mert kíváncsi vagyok!

2010. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A Csöbárd ***** válasza:
Ezek a pelejádok csak engem próbálnak utánozni. Ez egyértelmű hisz én találtam ki őket, nagy baromság volt tudom, utólag is elnézést kérek érte. De ne aggódj mert majd jól leszidom a kis lurkókat, hogy itten nekem űrhajókat építgetnek, meg olyan okosnak állítják be magukat. Pedig nem véletlenül van olyan vékony hangjuk nekik, nem ám! De most rendesen kiherélem őket. Hát micsoda dolog hogy össze pisálják a tulipánjaimat?!
2010. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem pontosak a tudásaim :( , pedig annyit olvastam ezekről, igen tudom hogy a Plejád csillagrendszer több mint 2000 csillag van és azt is tudom , hogy ott kb 200000 idegen fajt tartanak számon. Erről csak ennyit tudok de hamarosan írok egy cikket a plejádokról- és ott majd többet is meg tudhatok, de egyébként Ufókuató nem mondanál pár dolgot amit véleményed szerint meg említsek!
2010. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog már és honnan szerzitekezt a hatalmas ugy nevezett tudást,aszt hiszitek ti szartátok a spanyol viaszt .DE amugy ebből egy egész jó b kategóriás filmet lehetne csinálni
2010. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

na mi van?

ilyen lassú űrhajót építettek a plejádok?

mert még mindig nem találkoztam velük!

te, ufo kutató szólnál nekik hogy siessenek, mert kezdek türelmetlen lenni!

2010. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
keress vámpírt ők nem öregednek :P
2010. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

"Ufó-kutató válasza:


Nos, mert NEM EMLÉKSZEL ARRA, HOGY VALÓJÁBAN KI VAGY, azért hiszed azt, az vagy, ami NEM vagy! - Érhető?


Magyarázat :


Az itt jelenlévő fórumozó MIND földönkívüli, mégis azt hiszitek, hogy földiek vagytok, akik ráadásul azt a szerepet játsszák el egy primitív 3D-s mátrixban, hogy nem hisznek a földönkívüliekben, hanem a vagány cyber-szleng dumával jópofiznak, hogy a mérhetetlen belső magányosságukat és önmaguk előtt is tagadott mérhetetlen szeretet-éhségüket leplezzék!"



Szívemből szóltál!

2010. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!