Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Plejádok és földiek közti...

Plejádok és földiek közti kapcsolat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már most ha a plejádok ami őseink, ők 700 évig élnek, és sokkal fejlettebbek mint mi, ők tudnak űrhajót is építeni.

Ugye az evolúció lényege fejlődés, ha a plejádok a mi őseink akkor miért nem élünk mis is 700 évig? És miért nem rendelkezünk azzal a tudással?


2010. nov. 18. 10:02
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Kezd olyan érzésem lenni, hogy szerinted a machiavellizmus és a szilárd meggyőződésű ufó tanaid elutasítása szorosan összefüggő dolgok. Hogy jön ide a fiatal szleng duma és az hogy az élet kinek hogyan nyújtja be a számlát?

Az agyalágyult cyber-duma nálad hogyan kategorizálandó? A tiéd miért nem csak cyber-duma? Valós bizonyítékok nélkül tolod a megállíthatatlan hülyeséget. A fantasy kedvelése egyenes út a lelketlenséghez és az erőszakhoz? Ki az amúgy aki a fiatalokat ilyen kedvesen manipulálja? Csak mert az alanyt kihagytad és így érdekes a mondat.

A lényeg, hogy újabb lényegtelen dologgal akarod alá támasztani az általad megrengethetetlennek vélt tényeket. Attól még, hogy sok nyelven van valami dokumentálva az még nem jelenti azt, hogy feltétlenül igaz.

2010. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
62%

Lejárt az a korszak, barátocskám, hogy a csillagos eget is büntetlenül letagadjuk az égről - hamarosan minden nyíltan napvilágra fog kerülni!


És most csak azért töltöm veled a drága időmet, hogy általad minden fórumszétbarmolónak üzenjek : AMITŐL A LEGJOBBAN FÉLTEK, AZ IGAZ!


De nem csak ti fogtok a föld alá bújni szégyenetekben, hogy minden áron akadályoztátok a világosság eljövetelét, hanem az egész hatalmi elit is ( ez az alany, amit nem neveztem meg ) akadémikusoktól, snóbli-díjasoktól és professzoroktól kezdve, akik csak tagadni, tagadni és pimaszul csak tagadni tudtak évtizedeken át, hogy a tömeg tudata olyan sötét maradjon, mint a csillagtalan éjszaka! És hogy korlátlanul lehessen manipulálni az embereket, hogy az igazság-felismerőképességül egyenlő legyen a nullával!


De ennek vége - ha tetszik, ha nem!


Elsőkézből fogtok szembesülni az állandóan letagadott nyilvánvaló igazsággal!

2010. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a barátocskád, kérlek :). Olyan vicces amúgy, hogy a legtöbb dologra nem válaszolsz, csak a kitérő héroszi őrületdumát gyarapítod :).

Hogyan jön ide most egy titok? Azt hittem amit te tányéron itt kínálgatsz az már maga a tény. Akkor most minek a felszínre bukkanását jövendölöd még?

Egyébként esetleges fórumbarátaim nevében is kérdezem, ha már összebarátkoztattál velük látatlanban: mitől is félünk a legjobban?

Amúgy kikérem magamnak, hogy szégyenemben el kellene bújnom. Semmiféle világosság eljövetelét nem akadályozom tudtommal.

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Persze csak ha meg szabad kérdezni.

2010. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
19, 19, 19!!! :D És én bírom a 3 méteres fagyikat :D
2010. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

"Lejárt az a korszak, barátocskám, hogy a csillagos eget is büntetlenül letagadjuk az égről - hamarosan minden nyíltan napvilágra fog kerülni!"


Jah, pár százezer év múlva..Mi azt már nem fogjuk megélni.

Pedig szívesen elutaztam volna térhajlítással 10 milliárd fényévnyire!:"(

2010. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
ez tiszta Monika show! :))))))) latom nem csak a vallasban vannak fanatikusok hanem az ufohivok kozott is.:)))))
2010. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Kedves ufo kutató!

szakadok a szövegeiden!

csak az 1. oldalt olvastam el de már abból rájöttem hogy te a Sárga házból szabadultál!

mit hordasz itt össze a galaxisunkról??!!!

meg hogy mineden bolygón élnek!

hát ez lol!

lehet hogy az univerzum túloldalán élnek rajtunk kívül, de hogy a galaxisunkban??!!

ugyan már, gondolkozzzzzz!!!!!

2010. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

végig olvastam és te egyáltalán minek képzeled magad te híres ufó kutató nem tom ki?!xD

azt azért megjegyzem hogy téged be kénezárni valami elmegyógyintézetbe!

súlyos veszélyt jelentesz magadra és bárki másra!

ha igaz amit itt össze zagyválsz akkor meghajolok előtted, ugyanis én csak abban hiszek amit látok!

ha viszont 20 éven belül az ég világon semmi sem történik akkor én megesküszöm hogy megszabadítom az emberiséget ez átoktól(tőled)!

2010. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Az eltűnő Halak-korszak eredendő tudatlanságának utolsó zörejei :


"Kedves ufo kutató!

szakadok a szövegeiden!

csak az 1. oldalt olvastam el de már abból rájöttem hogy te a Sárga házból szabadultál! ( Megjegyzés : örültek között a valós információt terjesztő számít örülnek. )

mit hordasz itt össze a galaxisunkról??!!!

meg hogy minden bolygón élnek! ( Megj : galaxisunkban 650 millió bolygón van élet valamilyen fokon, ebből kb. 2 millió fejlettebb, mint mi.)

hát ez lol!

lehet hogy az univerzum túloldalán élnek rajtunk kívül, de hogy a galaxisunkban??!! ( Megj : az elmebeteg tudják csak mindig JÓ TÁVOL MAGUKTÓL elképzelni az életet. )

ugyan már, gondolkozzzzzz!!!!! ( Megj : Még nem rendelkezel valós gondolkozási képességgel - ahogy egyeletlen földi ember sem. )


Hasznos volt számodra ez a válasz? ( Megj : Igen, nagyon sajnállak! )


+ előző vagyok!

végig olvastam és te egyáltalán minek képzeled magad te híres ufó kutató nem tudom ki?! ( Megj : ufó-kutatónak. )

azt azért megjegyzem hogy téged be kéne zárni valami elmegyógyintézetbe! ( Megj : ezt már hallottuk + ajánlott irodalom : H.G. Wells A vakok országa. )

súlyos veszélyt jelentesz magadra és bárki másra! ( Megj : kétségtelen, hogy a sötétségben a fény veszélyt jelent. )

ha igaz amit itt össze zagyválsz akkor meghajolok előtted, ugyanis én csak abban hiszek amit látok! ( Megj : Ez a földi emberiség LEGNAGYOBB tévedése, ugyanis minden magasabb civilizációban ez az elv : LÁTOK, HA HISZEK! )

ha viszont 20 éven belül az ég világon semmi sem történik akkor én megesküszöm hogy megszabadítom az emberiséget ez átoktól(tőled)! ( Megj : állok elébe - elég, ha csak 3 év múlva beszélgetünk - már ha tudsz akkor a döbbenettől! )

2010. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

"Megj : Még nem rendelkezel valós gondolkozási képességgel - ahogy egyeletlen földi ember sem."


tehát te vagy az egyetlen...de azért ufókutató a neved...miért nem a Kiválasztott?:)))))) hoppá :)

2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!