Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol lehet meg találni azt a...

Hol lehet meg találni azt a üzenetet amikor a plejádok üzenték hogy New York felet meg fognak jeleni?

Figyelt kérdés
A videót már láttam de hol van az a üzenet , ahol ezt üzenték nagyon érdekelne. Linket tudnátok adni róla klassz lenne.
2010. nov. 16. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Csudaérdekes, de New York Daily News oldalon a hír szerepel, a plejád szó nem. Még Pleiad vagy Pleyad-ként sem.
2010. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát in is csak olvastam itt hogy a plejádok mondták de nem találtam meg sajnos azért kérdezem itt.
2010. nov. 16. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
keresd a plejád központi archívumban
2010. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy minden f@szság az USA-ban történik... Még jó hogy nem Pilisborosjenő fölött fognak megjelenni... Lehet elbizonytalanodnának, hogy ide akarnak jönni...

Viszont ez felvet egy kérdést... Honnan tudják, hogy van ilyen, hogy New York? Mert ha tudják, akkor már jártak itt, és a város nem olyan régi...

2010. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért ott történt mert elvileg ez a világ legnépesebb várósa és ezért itt mutatták meg magukat.
2010. nov. 16. 23:27
 6/8 BlackSword ***** válasza:

Ez így nem teljesen fedi a valóságot... Mexikóváros a világ legnépesebb városa, aztán jön Peking és Tokió, New York egy "alig" 8 millió lakosú város...

Nem az volt a felvetés, hogy miért ott, mert ha már idejöttek, akkor biztosan vannak távolsági érzékelőik, hanem hogy az, hogy minden az USA-ban történik...

Logikusabb magyarázat az, hogy az egészet csak kitalálták amerikában... És azért ott történik, mert az amerikaiaknak az a kifejezés, hogy a világ többi része ismeretlen kifejezés...

2010. nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy Mexikó város a legnépesebb, nem is azért de, a idegenek mondták ezt hogy a legnépesebb várós felet fognak majd meg jelenni. Amin egy kicsit meg lepődtem én is hiszen nem New York városa a legnépesebb. Az idegenek mondták ezt. Akkor tehet ellenmondást találtunk a kettő dologban.
2010. nov. 17. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:
22:44: Megneztek a varosnevtablat :D
2010. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!