Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted igazi amit ez a...

Szerinted igazi amit ez a ember elmond?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon élvezetes elolvasni amit ez az ember elmond , szeretném ha mindenki elolvasná , hatalmas nagy interjú , ilyet még én az életembe nem halottam amit itt az ember elmondott. Nagy kérek mindenkit hogy ezt tudnia kell a világnak úgy hogy olvas-átok el.


2010. nov. 15. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászokol kérdező,hogy ebben a témakörben csak kritizálást kapol.

Hiába UFO észlelések ha UFO-t észlelsz hülye leszel.

Ha UFO-k ról beszélsz vagy ufonautákról akkor meg elmebeteg leszel.

Ha UFO-k ról kérdezel és valaki elmeséli a történeteit akkor törlik a kérdésed.Majd meglátod :)

Hiába UFO észlelések,itt mindíg szellemifogyatékos aki UFO-t észlel vagy földönkívülit és itt ez a normális. sorry

Nem hiszed?Csak olvazsd végig a válaszokat...

2010. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt már olvastam tőled mért másolod ezt be minden hova, igen tudom , ez egy fórum ezzel számolni kell sajnos, hiszen mindig lesznek olyanok akik ebben nem hisznek. Élvezetes itt lenni mert tudás szomjamat tudom ki oltani egy kicsit és más emberek véleményét is meg tudom hallgatni azzal hogy itt vagyok és egész nap olvasom más írásait és mért jó ez nekem, mert ez által más emberek gondolkodási menetét ismerhetem meg és még 1000-nyi más dolog véget stb. Lehet hogy téged töröltek más dolgok véget de biztos meg volt rá az ok ,ha olyan szavakat használtál, már én is észre vettem ezt és még szerencsémre abba hagytam mivel a káromkodás véget törölnek és engem le is töröltek hónapokig könyörögtem mire visszakaptam felhasználói jogomat.
2010. nov. 15. 21:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor további jó vitázást kívánunk ezekkel a gyerekekkel!
2010. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

404 elment most ez komoly?

A kérdésedre válaszolva diator: Sürgősen menj pszihiáterhez!

Na?jólesett a válasz?Mert ezek szerint te ezt élvezed.


diator kíváncsi vagy más emberek véleményére az ok ezzel semmi gond.Csak ott a gond hogy ezek nem emberek mert vadállatok módjára válaszolnak. Csk 1 példa:


felteszed a kérdést: Hiszel a Plejádokban?


Válaszok:

- gyorsan hívjátok a diliházat itt 1 újabb elmebeteg!

- kérdező te hülye vagy

- menj a p*csába

- anyám is UFO

- melyik elmebeteg intézetből írsz?

- LOL

- téged vernek hogy ilyen hülyeséget kérdezel?

- tegnap ittam kakaót finom volt

- milyen Plejádok te hallottál rola én nem

- takarodj


ezek a válaszok.



Vagy pl. nem lehet 404-től kérdezni semmit mert törlik,de 404-ről már szabad kérdezni pedig ugyan úgy egy személyről van szó sőtt le is szabad mocskolni a sárga földig: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1276..

ezt nem törlik érdekes pedig provokációnak számít és nem is az UFO jelenséggel kapcsolatos és ugyan úgy 1 személy a kérdés tárgya.

Befejeztem!Én is megyek.

2010. nov. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
utolsó te neked most mi a bajod :) Ha el akarsz menni meny, senki se tart itt szabad ember vagy.
2010. nov. 16. 06:55
 16/16 A kérdező kommentje:

Egyébként utolsó válaszoló , ezen nem élvezem azt amit mondasz, mert el tudom dönteni hogy te hiszel ebben vagy sem, és véleményem szerint te nem hiszel ebben a dologban. Ahogyan mondtam is kritikusok nélkül nincs fórum , ezt meg kell szokni vagy elmenekülni mint 404, én kb 3 éve vagyok itt és mindig ha kapok egy választ vissza írok rá és meg osztom a véleményemet, 404 ezt hol csinálta meg a kérdéseinél. 404 elmenekült nincs akkora akarata mint amiket elmondot, ahogyan én is elmondtam egy ember elkezdet 404-ni a többség meg folytatta . Egyébként meg nem 100% hogy 404 elment csak itt írták a fórumon, ami engem hidegen hagy, hiszen jó engem nem zavart az hogy itt volt , de az se zavar ha nincs itt én nem vagyok senkinek a rajongója se, csak olvasok hogy többet tudjak arról ami érdekel, És hogy ezt hogyan tehettem meg? Hát úgy hogy többet és egyre többet kérdezek. És mi az hogy akkor te elmész , engem nem érdekel oda mész ahova akarsz. Én se mondom azt hogy jaj de rossz ez a oldal inkább megyek máshova, én ellenkezőleg gondolkodok , szerintem isten király ez a oldal. És milyen kérdés az hogy héj neked ez a válasz jól esik, nekem ez a válasz amit adtál semleges mert nem lettem tőle okosabb. Erre nem tudok mást mondani nagyon sajnálom hogy ez van . És itt is meg kérdezem neked most mi bajod? És pszhihiáterhez, egyáltalán nem megyek el inkább neked ajánlom hogy meny-el, és hogy én ezeket élvezem , dehogy, azt élvezem csak ha valakinek jó választ adok ennyire egyszerű. Röviden ennyi.


hogy 404-et idézem "Béke és szeretet!"

2010. nov. 16. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!