Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívő társaim ehhez mit...

UFO hívő társaim ehhez mit szóltok és miért titkolják előllünk?

Figyelt kérdés

UFO-JÁRÁS Egy amerikai űrhajós szerint rendszeresen látogatják idegen civilizációk a Földet

(A terror támadás után kezdődik)

Rendszeresen látogatnak minket és eltitkolták még az elnöktől is!De miért kell titkolni?


[link]


Aki nem hisz az UFO-k ban az ne írjon!Köszi!


2010. nov. 11. 05:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Olyan jó, hogy olyan SZUPER TITKOS információkhoz, amit az amerikai hadügy és kormányszervek titkolnak egy 12 ÉVES MAGYAR KISSRÁC hozzáfér és bizton állít dolgokat.


Közröhej...

2010. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%
Ez tényleg érdekes, de nem lehetetlen, mert én már hallottam olyan gyerekekről, akik zsenik, és okosabbak még 1 felnőttől is. Fura tényleg de lehet h szuperzseni a gyerek :S
2010. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 404 ***** válasza:
100%

Mert ha az emberek megtudnák az igazat, pánik törne ki.

Hidd el jobb ha nem tudod mi folyik a Földön. Könnynebb elviselni titokzatosan a világot, mint az igazságról fájó tudomást szerezni! Amiről nem tudsz az nem fáj.

De még ha meg is tudnád az igazat, akkor sem tudnál ellene tenni semmit, csak szomorkodnál. Így én azt tanácsolom, élj olyan egészséges életet amilyet tudsz, élvezd az életet, örülj hogy élsz, és ne foglalkozz semmi mással!

2010. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 M@x ***** válasza:
őőő...itt én vagyok a 12 éves magyar kissrác?
2010. nov. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24%

"M@x válasza:


12 éves vok és a M@x helyett Max-ot akartam csak az foglalt volt:("


Miért tán én?

Aki ilyen jól informált elárulná honnan? Attól, hogy valaki okos még nem jut hozzá titkos információkhoz...

2010. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Emberek az idő közeleg amikor minden kiderül.Ezen senki és semmi nem tud változtatni.Akik a mostani rendszerért felelősek tudták hogy a nap amikor eljön az igazság ideje elkerülhetetlen.Nem tudnak ellene tenni csak lassítani a bekövetkezését.A naprendszerben és a bolygón már olyan volumenű változások zajlanak amit mára nem igazán tudnak fedősztorikkal eltitkolni.Ezért eldöntötték hogy apránként szivárogtatják az információkat.Nyissátok ki a szemeteket a naprendszerben olyan változások zajlanak amiket már egy hobbi teleszkóppal is észlelni lehet.

Aki ért a témához és szokta a közeli égitesteket figyelni tudja miről beszélek.

2010. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!

Kifejthetnéd bővebben! Kíváncsi lennék rá, s gondolom nem én vagyok az egyetlen!

kösz!

2010. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Aktuális a pár napja kilőtt rakétáról.


[link]

2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Persze kifejteném itt is szívesen de ebben az esetben valószínűleg kitiltanának erről az oldalról,így itt már nem tudnék információt szolgáltatni az embereknek.

Erről az oldalról számos új dologról informálódhattok:

[link]

2010. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Sándor9448 válasza:
Ez amúgy egy hülye és lényegtelen kérdés,de nem baj...A kormány kezében van a hatalom,mert ő a kormány.Ez ironikus:),épp ahogy az Ufok nem fognak le jönni haverkodni,meg meg osztani az univerzum titkát,a kormány épp úgy nem fog leülni az elvakult félaggyal legelő emberekhez hogy mi van és mért.Ki az az ember aki le ül a virág mellé és el kezdi neki magyarázni hogy mért locsolja meg...?Nekünk 2 dolog kell,1 hogy szép legyen a virág,2hogy az kuss-ba legyen!ettől lennének számunkra fontosabb kérdések is,mert akármit csinálunk a végén mindig sérvet kapunk,meg akadunk.(nem hiszem hogy lenne bárki is aki mindent tud,jó ha van kérdés,de majd az unokáink fejtsék meg,persze csak ha szegény ufóknak nem azt kell lesniük hogy a szerencsétlen emberiség saját magát írtja ki,mert akkor se kérdés,se válasz...)
2010. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!