Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívő társaim ehhez mit...

UFO hívő társaim ehhez mit szóltok és miért titkolják előllünk?

Figyelt kérdés

UFO-JÁRÁS Egy amerikai űrhajós szerint rendszeresen látogatják idegen civilizációk a Földet

(A terror támadás után kezdődik)

Rendszeresen látogatnak minket és eltitkolták még az elnöktől is!De miért kell titkolni?


[link]


Aki nem hisz az UFO-k ban az ne írjon!Köszi!


2010. nov. 11. 05:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát igazán rendes vagy Milán,és okos!Én 23éves vagyok,de most megyek aludni okszi?Szijja
2010. nov. 11. 06:10
 12/31 M@x ***** válasza:
szia!
2010. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ha tudnád kedves Vanda :) hogy mit titkolnak még.Ahogy szokták mondani ez csak a jéghegy csúcsa.
2010. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ha nyitott szemmel jársz, észre fogod venni, hogy "annyira" nem titkolják. Lassan, kevesével csöpögtetik az infokat, de egyszerre így lesokkolni az összes elvakult kultúrát, hogy jönnek az ufók, nem lehet.

Ha jól tévedek, a legelfogadottabb nézet, hogy többezer éve figyelnek minket, sőt (vagy ezért) az emberi faj is szegről-végről nekik köszönhető.

A szemellenzős evolúció hívők ezért nem találják azt a bizonyos hiányzó láncszemet.

2010. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy.
2010. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
8%

Azért ez tetszik "Aki nem hisz az UFO-k ban az ne írjon!Köszi!" Így aztán lehet bizonygatni, hogy nekem van igazam :D "Aki nem ért egyet velem, az ne szólaljon meg! Akkor mindenki egyetért velem? Igen? Király!" :D


Amúgy meg: én hiszek az UFO-kban. Általában naponta szoktam látni, felnézek az égre, és szokott lenni ott műhold, repülő, de van, amelyiket az első pillantásra nem állapítom meg, hogy mi az, ezért "Unidentified Flying Object"-ként könyvelem el, de aztán rájövök, hogy mi az. Onnantól Műhold, Felhő és Repülő címszó alatt találom meg az emlékeim között.


Engem csak az érdekelne baromira, hogy van egy faj, aki minimálisan is 10 fényévet tud utazni, de nagyon valószínű, hogy ennél jóval többet. De nem képesek megfelelően álcázni magukat, és a rendkívül primitív radarjainkkal, nem is beszélve az ócska fényképezőgépeinkről, képesek vagyunk észrevenni őket? Számomra eléggé hihetetlennek tűnik. Arról nem is beszélve, hogy igazából semmi, de semmi értelme nem lenne a Földet figyelni 3000 éven át. Maximum az élőlények fejlődéséért, dehát ahhoz minek beleavatkozni? Nyersanyag, ásványi anyag meg közel sincs annyi a Földön, amiért megérné egy ilyen hihetetlenül hosszadalmas projectet működtetni, amikor ott van szabadon pl a Mars, ahol szintén lehetne bányászni, arról nem is beszélve, hogy egy faj, aki képes állandó bázis nélkül folyamatosan több tíz fényévet utazni (mert ha magukat nem tudják álcázni, akkor nagy eséllyel egy űrállomást sem, azt meg kétlem, hogy 10-20 éves váltásokkal küldenek ki expedíciót, megfigyelni egy fajt, azt műholddal és robotokkal is lehetne végezni)


Egy dologban egyetértünk: van földönkívüli élet. Az elképzelhetetlenül hatalmas trilliárdnyi galaxisban csak összejött máshol is :)


Egyébként ajánlom mindenkinek: Lukács Béla - Utazások Térben, Időben és téridőben.

2010. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Cirmos kandúr ***** válasza:
51%

Azért kell titkolni, mert elmondom:D

Tegyük fel hogy te az én csajom vagy, én 1 középkategóriás pasi vagyok, tök jól élünk van minden;)

Aztán egyszer csak jön 1 multimilliárdos csávó akinek saját műholdjai vannak, azt csinál amit akar, azt vesz amit akar, nem biztos, de valószínűleg hozzá fogsz menni, én erre mérges leszek 2 dolgot csinálhatok:

- szétverem a csávót, de mivel nagyobb a hatalma ezért visszafele fog elsülni a fegyver

- vagy keresek másik csajt, téged elveszítelek

Ezt lefordítva tehát:

Én vagyok a kormány

Te az emberiség

a milliárdos meg az ufók:D


Na ezért titkolóznak.


17/F

2010. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Jó volt köszi
2010. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kedves Sir Butcher!

A hölgy csak az UFO hívők véleményére volt kíváncsi,hogy mit szólnak ahhoz,hogy a kormány titkol valamit.Nem azt kérdezte hogy léteznek-e UFO-k.


"UFO hívő társaim ehhez mit szóltok és miért titkolják előllünk?"


Tehát,itt most nem az UFO-k bizonyításáról van szó,hanem azok titkolózásról!Nem tudom ezen mit nem értessz.

2010. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

azért mert kamu!

asszem már mondták h hülyeség. de lehet a mexikóiról beszélek

2010. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!