Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kinek milyen UFOval kapcsolato...

Kinek milyen UFOval kapcsolatos élménye van?

Figyelt kérdés
Kezdem: Este bicóztam egyik spannal az égen egy ilyen zöldes kék folt volt ami egy pillanat alatt eltűnt

aug. 24. 19:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer repkedtem az űrhajómmal és alattam 2 humanoid lény valami kerekes fémdarabon repültek.
aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
82%

'Este bicóztam egyik spannal az égen'

Na nekem ez volt az egyik ufós élményem de ezek szerint csak ti voltatok.

aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
22 eves koromban lehetett, amikor kollegiumbol mentem át a hotelbe, ahol laktam. Felettem egy feher pötty volt, olyan kis fenyes feher kör. Felneztem parszor, nem foglalkoztam vele, csak akkory amikor 5 percenkent felneztem, es folyamatosan jott velem, folyton felettem volt. Követett, velem jött. Kb 45 perces gyalogut vegen is felettem volt mindvégig, es amikor felertem a hotelszobámba, kinéztem az erkélyen es láttam fent az égen, majdbem felettem. Bementem hugyozni, mire kiértem, már nem volt ott. Egy héttel rá egy buliba kiultunk haverral, és ujra megláttam. Mondtam neki látd, erről beszéltem. Mondja látja ő is. Még kicsir felettunk volt majd azota soha tobbet nem láttam semmi ilyesmit.
aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
80%
Van nekünk egy saját ufonk Pataky Attila
aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2 es számú valászoló: nem tettem véletlen vesszőt!!!!
aug. 24. 21:24
 6/26 anonim válasza:
37%

Engem egyszer elraboltak az UFÓ-kok, de megmutattam nekik a személyi igazolványomat és realizálták, hogy rossz naprendszerben vannak, mert rossz aszteroidánál kanyarodtak le és egyébként a Vénuszra akartak menni, a kis Jᔑリᓵᓭ╎ꖌᔑ-t keresték.


Azóta nem volt bajom az MBI-jal (Milkiway Burea of Investigation, magyarul: Tejútrendszeri Nyomozó Iroda), bár szerintem még a mai napig benne vagyok a rendszerükben.

aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
miert kell megint a szomszedomrol beszelni
aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Veteránmacska ***** válasza:
56%
Definiáljátok, kik ezek az UFO-k konkrétan, akik elvileg, ezer éve látogatják a bolygót! Kik ezek? Honnan jöttek, mi a céljuk, és miért ilyen titokzatosak, és félénkek? Mintha szórakoznának évszázadok óta? Ezen elgondolkoztatok már? Van valakinek képzelete erről, vagy fantáziája?
aug. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Veteránmacska ***** válasza:
54%
Nem mutatkoznak megjelennek, eltűnnek! Ezt csinálják, mióta tudunk a létezésükről! Na de miért?
aug. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy neked? Menjél dolgozni.
aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!