Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Földről elrabolt emberek...

A Földről elrabolt emberek hogy tudnak másik bolygón évtizedeket élni?

Figyelt kérdés

Az immunrendszerünk a Földön lévő betegségek ellen van berendezve, a gravitáció ha kicsit is más, a csontrendszerünk szenved tőle súlyosan, stb.

Akkor ez hogy???


jún. 17. 06:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9 - "A saját tejgelye körül forog.

Nem árt a fogalmakkal tisztában lenni."


Mint ahogyan a helyesírással sem ;) :D :D

jún. 17. 10:38
 12/32 anonim ***** válasza:
28%

"Mint ahogyan a helyesírással sem ;) :D :D"


Lyalllly, amikor az egó nem tűri a kritikát, de nincs mibe beleközni, kössünk bele az elütésekbe. :DDD

(A lyallly szándékos volt.)


Egyébként mondatokat ponttal, felkiálójellel, vagy kérdőjellel zárjuk, ha már helyes sírás.

jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12 - Hát igen, nem tűröd a kritikát, látszik, hogy nagy mellénnyel korrigálsz másokat, aztán ha a te figyelmedet felhívják az általad vétett hibára, akkor már szűkölsz :D :D
jún. 17. 11:02
 14/32 anonim ***** válasza:
58%

Asztrális implantátumokkal küszöbölik ki és gyorsítják az alkalmazkodási készséget,de nem ez a fő probléma..A dns spirálunk energetikailag van befűzve a bolygónk testébe,vagyis a fizikaival a szaporodás,az érzelmi és mentális fejlődés is teljesen leáll..


A farkas gyermekei - Ridley Scott


Ezt csinálják az SSP vagy MILAB Programmal (szuperkatona) ahol elrabolt terhes anyák méhében hibridizálják a gyereket és viszik kiképzésre,szolgálatra a környező bolygókra..


PL: [link]

jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
Persze nem muszáj komolyan venni,mindenkinek jogában áll..
jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

De ki kezdted' a "szűkölést"? Ja, tudom, az más...


De akkor ha jól értem, számodra a Föld továbbra is "forog" a Nap körül.

Akkor én kérek elnézést, vannak taníthatatlan emberek.

jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%
Volt egy dokumentumfilm-sorozat régen,CSK1 címen,abban konkrétan az összes élhető bolygó mind földszerü volt,ráadásul a lakók nem csak humanoidok,de konkrétan emberek voltak,még a beszélt nyelvük is abszolút érthető volt.
jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
"De ki kezdted' a "szűkölést"? Ja, tudom, az más..." - Bocs, ez milyen nyelven van? Csak mert magyarul nem értelmes :D :D
jún. 17. 11:50
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Hamarabb fog összeomlani a civilizáció, mint hogy mi az űrben éljünk. Még van egy 10-15 viszonylag jó évünk, aztán egyre inkább a fogyasztásunk és a környezetszennyezésünk nyomása alá kerülnünk. Egyre fogynak a nyersanyagok, melegszik a klíma, fogy az édesvíz és még sorolhatnám. Persze úgy tűnik, hogy minden a legnagyobb rendben van, mert van kenyér a polcon, de pár év és ez nem lesz ilyen egyértelmű. Ezzel kéne foglalkozni, nem olyan ökörségekkel, hogy kit és mikor meg hova vittek el az idegenek. Ha minden nap az élelemért kéne küzdeni, nem érnétek rá itt osztani az agymenéseitek, meg hogy majd az űrben fogunk élni...nem fogunk. Senki nem nem megy innen sehová, megnyugtatok mindenkit. Itt döglünk meg mind.
jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

"Bocs, ez milyen nyelven van?"


A szarkazmussal kevert irónia megértéséhez kell egy átlagos intelligencia.

Tudod, ott van az a kis aposztróf, amit a magyar nyelvben gyakran akkor használnak, amikor szándékosan elhagynak valamit.

Ezután szabadon én most a szándékosság jeleként tettem oda, szándékosan írtam bele a kérdésbe a választ is (segédige E/3 helyett E/2-ben) jelezvén, hogy te voltál, aki kezdte.


Nem értetted...

jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!