Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egyik ismerősöm küldte a...

Egyik ismerősöm küldte a videót, amit lentebb linkelek. Elhangzik benne valami új érv vagy csak a szokásos?

Figyelt kérdés
[link]

máj. 31. 00:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Alien Artifacts on Mars: What NASA doesn't want you to know

[link]

máj. 31. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Háborús időkben mindig “megjelennek” az UFÓkák, meg a kicsi szörnyecskék.

Így volt ez a 90-es években, amikor szétesett Jugoszlávia és kitört a háború. Vagyis az USA-Anglia gondoskodott róla, arról is, hogy azóta is alvó vulkán legyen .

máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

2-es!

Neked kár volt hozzászólni.

máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
20%

Meg sem nézem, úgyis csak a szokásos.

Várok tovább a világszenzációra, amire az összes vezető és nem vezető média lecsapna, ha lenne realitása, bizonyítása.

Valakiknek nem tűnik fel, hogy komoly médiák pont azért nem foglalkoznak ilyen hülyeségekkel (ha igen, akkor is csak szkeptikusan), mert nem akarják magukat nevetségessé tenni.

Persze, a háttérhatalmas konteós paranoidok erre is azt mondják, hogy direkt titkolóznak, mert arra kaptak titkos utasítást a hatalomtól.

Ez is röhejes, hiszen ha lenne valami, lelkesen csapna le minden hírforrás, hiszen az olvasottságból, kattintásokból van a haszon.

máj. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég hosszú, csak az elejét néztem. Arról beszèl, hogy mikor 1976-ban fotókat készítettek a Marsról, egy emberi arc látszódik a felvételeken, mármint egy domborzati forma emberi arcnak tűnik. A NASA pedig elhessegette a találgatásokat azzal, hogy csak optikai illúzió és a késztítő szerint ezért hazudnak.


Rákerestem, a "Face of Mars" formáról készült jobb kép azóta, az egy dimbes-dombos tájegységnek tünik.


Engem nem győzött meg, hogy marslakó civilizáció van ott.

jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezeket ismertem, de azt hittem van valami új a videóban

[link]


[link]


[link]

jún. 2. 01:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem végig, csak az első 5 percet, de ott azt vázolta fel, hogy a marsi arcot fogja körüljárni. Lehet, hogy később kitért másra is.
jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Javítom magam, a linkelt videó szerzője, AJ inkább szkeptikus. A videóiban először úgy ismerteti a témát, mintha ez mind egyértelmű lenne megdönthetetlen bizonyítékokkal, és a vége felé pedig szétszedi, hogy miért is érdemes kétkedni benne. Itt a marsi történetnél nem zárja ki, hogy a NASA sok mindenben nem mond igazat, illetve szerinte nem lehetetlen, hogy a Marson valaha volt civilizáció, de egyelőre nincs meggyőző bizonyíték.


Marhajó figura Heckle Fish, a hal, amelyik végig kommentálja a vidóit :D

jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!