Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A New York-i "UFO" pont aznap...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

A New York-i "UFO" pont aznap volt, amikorra vártak egy nagyszabású légiparádét. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Not long after the first sightings, messages began appearing on Twitter linking to a month-old press release announcing the publication of a book by a retired NORAD officer predicting that UFOs would buzz the earth's major cities on Oct. 13.


Lehet, hogy ez a tiszt volt aki felengedett pár lufit, amiért nem jött be a jóslata. :-) Vagy nem?


2010. okt. 16. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Errőlcsak annyit, hogy a felvételt 1x láttam (max 10 másodpercben) és szerintem gyanúsan "kötelékben" mozogtak azok az izék.

Volt olyan, hogy az egyik csoportból átrepült a másikba 1-2 példány, akkor ezt elmesélné valaki, hogyan sikerült neki? Nem ugyan úgy fújt a szél mint a többinek ? Akkor a méretén látszott volna, hogy kisebb vagy nagyobb, lejebb van vagy feljebb mint a többi nem,ja és pont a másik csoportig fújta az a fránya szél? A mozgásuk is eléggé "precíz" volt.

Nyáron a városban felengedtek egy csomó lufit amikben lámpások voltak, na ezek aztán mentek széjjel szana. Egy részük egy kupacban maradt de akkor is látványos a különbség a 2 lufi mozgás közt, már az amit én láttam meg az amcsi közt.

2010. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: és ha hívok pár havert mondjuk 20 emberes dolog.. és oda vissza huzigáljuk?? mondjuk héliumost?:)
2010. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na elmondom most ráérek hogy gondolom:D felreptetsz 10 lufit és mielőtt fel engeded a lufira kötsz még egy zsinórt amivel húzgálhatod oda vissza egyen lóg a másik az laza azt csak rángatod és ennyi... meg lehet oldani ez tuti lufi;)
2010. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Barátom az magasság volt ám ! Nem 50 méterről beszélünk. És megnézem én azt, hogy sikerül neked meg a haveroknak mondjuk 3-400 méteres zsinorral így manőverezned (és a szelet nem is számolom bele mert akkor annyi a tervednek), kizárt dolog !
2010. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
barátom , ezek biztos ufok voltak XD .
2010. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!