Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A New York-i "UFO" pont aznap...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

A New York-i "UFO" pont aznap volt, amikorra vártak egy nagyszabású légiparádét. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Not long after the first sightings, messages began appearing on Twitter linking to a month-old press release announcing the publication of a book by a retired NORAD officer predicting that UFOs would buzz the earth's major cities on Oct. 13.


Lehet, hogy ez a tiszt volt aki felengedett pár lufit, amiért nem jött be a jóslata. :-) Vagy nem?


2010. okt. 16. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én hiszek bennük (:

de ez tuti h lufi volt..xd

2010. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

lol:D a nő :D , I don't know... I am looking for the mothership :D


amúgy biztos valami gyökér hőlégballonok vagy valami ilysmik voltak.

2010. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez most mi??? 10-11 lufi azt csá
2010. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Az amcsik annyira hülyék, hogy még a csillagokat sem ismerik... nagy városokban a város fénye miatt nem látszanak az égen a csillagok és volt rá példa nem is olyan régen, hogy new york egyik negyedében kiment az áram és sorra hívták az emberek a híradót meg az újságokat, hogy fényes pontok vannak az égen.. jöjjenek gyorsan megkezdődött az invázió... Könyörgöm... ezek után mit várunk? Én hiszek az idegenekben, mert az nem létezik, hogy mi legyünk az egyetlen civilizáció az univerzumban, de nagy valószínűséggel az idegenek nem feltétlen fejlettebbek, hanem inkább fejletlenebbek lesznek.. pl.: Rovar formában... (a föld élelényeinek 90%-át rovarok teszik ki)
2010. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A legelső fotón biztos nem lufi volt. A többi kétséges.
2010. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész úgy, ahogy van egy nagy hülyeség. Ha a földönkívüliek kapcsolatba akarnának lépni velünk, akkor már megtették volna, és nem bénáznának ennyit.
2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jah az első képen nem 1 lufi , hanem 4 vagy 5 összekötve :D
2010. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Megnéztem a képeket, és az egy dolog, hogy az egy csokor lufi, de még a zsinór is látszódik, amire föl vannak kötözve! Tök poén!
2010. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt mondták csak lufik voltak
2010. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A nap látványossága... végy egy hosszú damilt egy jó erős lufit, tekerd át celofánnal vagy alufóliával és világít...

Nagyon átlátszó, emberek!!!

2010. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!