Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek létezik az 51-es...

Szerintetek létezik az 51-es körzet?

Figyelt kérdés

szerintetek létezik az 51-es körzet?

a válaszokra kíváncsi leszek :)


2010. szept. 12. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
56-os biztos létezik :D (Genya)
2010. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. pár perc alatt 1 hülyeség.

látom a gyakorikérdéseken hülyeségeket írni a divat :)

2010. szept. 12. 21:54
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Az 51-es körzet (angolul Area 51) egy amerikai katonai bázis beceneve, amely Nevadában található, az Amerikai Egyesült Államok nyugati részén. A terület a Groom Lake nevű kiszáradt tóban terül el, melynek déli részén egy nagy területű titkos katonai repülőtér van. A katonai bázis elsődleges célja a kísérleti repülőgépek és fegyverek tesztelése és fejlesztése.[1][2]
2010. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
83%

Hát erről sajnos eléggé kétesek az infók!!!

Bár ok nélkül nem találnak ki ilyet szóval szerintem létezik max nagyon nagy titiokban és a kormány teljes biztonsági rednszere alatti védelem alatt áll!!!

UFO-kkal kapcsolatban nekem személyes véleményem hogy léteznek a földi észlelések pedig magyarázatot is adnak erre!!!

És szerintem addig amíg a technológiánk nem olyan fejlett hogy az űrben közlekedjünk addig nem hiszem hogy bármit is akarnának tőlünk!!!

2010. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az 51-es körzet létezik, nem is ez a kérdés, hanem, hogy mi van ott pontosan?
2010. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen, az 50-es és az 52-es között van.
2010. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Persze hogy létezik! Még a Google Earth-ön is rajta van a műholdon, beírjátok hogy Area 51 és egészen jól nagyítható tartományban meg lehet nézni. A kérdés inkább az hogy mivel foglalkoznak ott valójában.. és gondolom vannak föld alatti létesítmények is, amit már a műhold sem mutat.
2010. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen, létezik! Ahogy írták is, a Google Earth-ön látszik, egy kiszáradt tó meder, meg a kifutópálya, 1-2 épület, más nem. Valószínűleg a föld alatt van jobban kiépítve, bizonyos körzetébe meg már be sem lehet menni, őrzik. De mivel a köznyelv ennyire felkapta, én nem hinném, hogy már ott foglalkoznának titkos kísérletekkel.
2010. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

tudom hogy van. én is rá kerestem a google Earthon. de van 1 kivágot darab. szerintem is van földalatti része mert simán katonai repülői térnek látszik a műholdról.


nézd meg és megtudod mi van ott :)

azt olvastam valahol hogy elmentek onét vagy ilyesmit.

mind1


én azt hiszem a Dulce bázist is megtaláltam (Bejáratát?) a Google Earthon. találtam 1 kivágott darabot amelyik falu(város)-nál kell lennie a bázisnak.

2010. szept. 13. 11:06
 10/21 anonim válasza:
hát az 51-es körzet szerintem is létezik, mármint annyi hogy ott egy katonia bazis van, de azt nem hiszem hogy ott ufók is lennének
2010. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!