Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO volt vagy mi? (bocs hogy...

UFO volt vagy mi? (bocs hogy hosszu aszoveg)

Figyelt kérdés
Tegnap d.u. 5kor kint bicajoztam az uton es az egen valami furcsa aranyszinu atlos pozicioba elhelyezkedo dologot lattam 2x odaneztem de masodjara keresni kellett de sokkal messzebb jelent meg ezutan hosszasan neztem majd pislogtam es eltunt ufo volt ? (bocs h. nincs ekezet psprol irtam)
2010. aug. 23. 21:53
 1/10 anonim válasza:
54%
Igen az az UfÓ férjem volt mondta h taliztatok.
2010. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Liz* válasza:
Nem nagyon hiszek az U.F.O-kban, de érdekes jelenség!:O :)
2010. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, rengetegen látták és írtak róla, többek között ezen a weboldalon és a www.idokep.hu-n
2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehet egy katonai kísérlet is... Amúgy meg, ha látsz egy fényt alapból U.F.O. kell, hogy legyen?
2010. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sehol nincs a kozelbe katonai tamaszpont
2010. aug. 24. 07:50
 6/10 anonim válasza:

Én akkor szoktam ilyeneket látni amikor a szemembe megy valami nagyon apró cucc.

Amugy meg ha valami kisvárosba vagy faluba laksz akkor lehet katonai kísérlet mert nem a nagyvárosok felett szokták csinálni.

2010. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(P)UFO volt igen
2010. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, mindent UFO-nak hisznek, csak azért, mert valaki talán ténylegesen látott. Azt a hitet kelti benned, hogy te is azt láttál. Bármi lehetett, lehet, hogy tényleg UFO...
2010. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Műű-hóóód' :D


Rä-pulóóó' !!! :D


(Műhold vagy repüő :D )

2010. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mivan te is bicajjal vitted E.T.-t??:D sztem ez hülyeség...csakis UFO lehetett...-.-"
2010. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!