Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meglátogattak az UFO-k? (lent)

Meglátogattak az UFO-k? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval nem vagyok őrült :DDD de most komolyan L/18 vagyok és csak annyit akarok elmondani hogy szerintetek ez mit jelenthet amit a következőkben leírok. Egyik éjjel arra ébredtem hogy 3 valami lény olyan volt amilyeneknek az ufo-kat leírják körbeállták az ágyam de ezt csak egy pillanatra láttam, majd eltűntek... a furcsa dolgok ezután következtek, ezután minden éjjel álmodtam valami furcsát és mindig ijedve éredtem meg... először árví volt de olyan nagy hogy minden ember a háztetőre menekült, mert odáig ért a víz de nagyon sokan meg is fulladtak, a 2. nap repülő bombázás volt és csak arra emlékszem hogy futottam ki a házból egy nagy robajra és egy sétarepülő haladt el felettem és bombákat dobott le én csak futottam de nem bírtam sokáig mert felnéztem és az egyik pont rámesett, ekkor megébredtem, volt már tornádó, tűzvész , földrengés, golfladba nagyságú jégeső már szinte nem mertem elaludni mert minden éjjel álmodtam valami természeti katasztrófát, aztán aznap amikor már féltem h megint mit álmodok, nem álmodtam semmit és azóta nem álmodok semmit.... talán így akarnak figyelmeztetni hogy igenis veszélyben van a Föld, vagy egy újabb háború, véletlen egybeesés ... nem tudok mire gondolni ... szerintetek? :S am nem szeretem az ufokat, nem félek tőlük csak ha lehet akk ink. kizárnám az életemből öket, van elég problémám rajtuk kívül is :) én egyébként tök természetesnek veszem az ilyen természetfeletti dolgokat, lényeket, de ha nem muszály akk ink. ne jöjjön egyik se :)
2010. aug. 22. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én pl párszor álmodtam olyat, hogy meteoritok csapódnak a földre, és telepítik ki az embereket (az ablakból látom, ahogy jön a meteorit, iszonyú volt). Vagy katona vagyok és mindenkit megfertőzött vmilyen vírus, az emberek fele már halott, és egyszer csak én is meghalok. Aztán volt olyan is, hogy utasszállító zuhant le a közelünkben. És olyan is volt, amikor azt álmodtam, hogy egy meteor zuhant rám. Szóval lehet én is próféta vagyok, mert mondjuk az elég érdekes volt, amikor a repülőset álmodtam, másnap eltűnt a Csendes-óceán felett -még pünkösdkor (?)- egy utasszállító. De lehet véletlen is, csak álom volt. Az idegenek rész, hát lehet deliriumban voltál...
2010. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vagy skizofrén kezdesz lenni vagy alvási paralízis
2010. szept. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy az első álom alvási paralízis volt. A többit meg szerintem magad gerjeszted.
2010. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, alvászavar abban az időszakban, amikor álmodsz, jobban ébren vagy, mint amúgy, ilyenkor azt érzik legtöbbször, mintha le lennének kötözve, ez a izomgyengeség miatt van, alakokat lát, mert félig ébren van, de alszik, ezért veszi álomszerűnek. Amikor pedig álmodsz ilyeneket, az az alvászavaraid miatt van. Nem vagy fáradt mostanában? (ez is lehet jel)


Sztem menj el ilyen orvoshoz!

Minden Jót! BG(14/F)

2010. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!