Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meglátogattak az UFO-k? (lent)

Meglátogattak az UFO-k? (lent)

Figyelt kérdés
Na szóval nem vagyok őrült :DDD de most komolyan L/18 vagyok és csak annyit akarok elmondani hogy szerintetek ez mit jelenthet amit a következőkben leírok. Egyik éjjel arra ébredtem hogy 3 valami lény olyan volt amilyeneknek az ufo-kat leírják körbeállták az ágyam de ezt csak egy pillanatra láttam, majd eltűntek... a furcsa dolgok ezután következtek, ezután minden éjjel álmodtam valami furcsát és mindig ijedve éredtem meg... először árví volt de olyan nagy hogy minden ember a háztetőre menekült, mert odáig ért a víz de nagyon sokan meg is fulladtak, a 2. nap repülő bombázás volt és csak arra emlékszem hogy futottam ki a házból egy nagy robajra és egy sétarepülő haladt el felettem és bombákat dobott le én csak futottam de nem bírtam sokáig mert felnéztem és az egyik pont rámesett, ekkor megébredtem, volt már tornádó, tűzvész , földrengés, golfladba nagyságú jégeső már szinte nem mertem elaludni mert minden éjjel álmodtam valami természeti katasztrófát, aztán aznap amikor már féltem h megint mit álmodok, nem álmodtam semmit és azóta nem álmodok semmit.... talán így akarnak figyelmeztetni hogy igenis veszélyben van a Föld, vagy egy újabb háború, véletlen egybeesés ... nem tudok mire gondolni ... szerintetek? :S am nem szeretem az ufokat, nem félek tőlük csak ha lehet akk ink. kizárnám az életemből öket, van elég problémám rajtuk kívül is :) én egyébként tök természetesnek veszem az ilyen természetfeletti dolgokat, lényeket, de ha nem muszály akk ink. ne jöjjön egyik se :)
2010. aug. 22. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges, hogy tényleg meglátogattak a kis szürkék. Vegyük csak alapul Pataki Attilát. Híres személy, szerepel a médiában, üzenni tud az embereknek, hirdeti, hogy 2012-ben egy új világ lesz. Te katasztrófákról álmodsz. Lehet Te is egy kiválasztott vagy. Próféta.
2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolgok ezek. Én olyan vagyok, hogy létezhetnek léteznek, nem akkor nem.De nem nézek senkinek sem hülyének, ha azt mondja látta Őket, de azt sem mondom, hogy hiszek bennük.

Nos lehetséges, hogy üzenni akartak, de az is lehet, hogy álmodtál mindent, mert valami vagy valaki felzaklatott. Esetleg a tudatalattidban is lehet valami, ami csak Neked akar üzenni. Beszélj egy álomfejtővel vagy újságosnál érdeklődj, hogy vannak-e hivatásos álomfejtők akik megfejtik az álmaidat.

Én nem tudom mit csinálnék ha találkoznék egyel is, de inkább hagyjanak békén, én nem akarok bántani senkit/semmit.


Ja mégvalami: Mindig, minden éjjel álmodik az ember. Csak nem emlékszik rájuk. Most én sem emlékszem és nekem is olyan, mintha nem is álmodtam volna.

2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Mármint az újságos tud adni olyan újságot amiben van szó álomfejtésről és kinézhetsz belőle E-mailt- postacímet vagy telefonszámot.
2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

az agyunk olyan dolgokra is képes amire még álmainkban sem gondolnánk....


álmodtad az egészet, és a képzeleted műve, hogy most összefüggéseket találtál pár dologban

2010. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Hallottál már az alvásparalízisről?


Az pedig, hogy katasztrófákkal álmodsz, valószínűleg annak következménye, hogy megijesztenek az utóbbi idők eseményei. Vulkán kitörés, árvizek, nagy viharok, erdőtüzek.

Tényleg nem szórakoztató dolgok.

2010. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazon a véleményen vagyok mint az előttem szóló.
2010. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Velem is történt egy érdekes dolog nemrégen...Miskolcon lakom, és ugye köztudott hogy az elmúlt hetekben 8 földrengés volt ebben a térségben. Pár héttel ezelőtt, mikor ezek a dolgok még nem történtek meg azt álmodtam, hogy mozog alattam az ágy, morajlást hallottam és minden tárgy leesik a polcomról. Először mondtam is Anyáéknak, hogy Ti nem éreztétek a földrengést éjszaka? Azt mondták hogy nem...nem hittem el nekik-utánanéztem interneten stb. de tényleg nem volt földrengés...majd rá 3 nappal elkezdődött ez a földrengéssorozat...eléggé meglepődtem, de Apa is azt mondta hogy lehetséges hogy érzékeny vagyok az ilyen dolgokra és megéreztem. de az is lehet h csak véletlen XD
2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha felébredsz egy pillanatig kivetítheti a tudatod a szereplőket ,ennyi
2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Uhhh hat tudod mit en mar kicsit felek :S:S:S

Jooo, lehet az egesz 1 venetlen egybeeses de az is lehet h azert almodtad mert majdnem minden nap lehet hallani errol a 2012-os vilagvegerol es ez befolyasolta az almodat,vagy amitol tenyleg felek h netan bevalosulna ,mondjuk lehet h nem ugy lesz ez az egesz mint ahogy a filmben van hanem ugy h valami Ufo tamadas vagy ilyesmi ,vagy annyi is lehet h csak szimplan megvaltozik a vilag ahogy Pataki Atilla monda.Nah de en remenykedek abban h nem igaz az egesz es ha meg is akkor hatha nem lesz valami brutalis dolog.


(bocsi az ekezetekert de angol billentyuzetem van :S)

2010. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom.. nem hallottál még az álmodásról?

Én tegnap bealudtam mert két órát aludtam előtte táborban, felkelek, azthittem még ott vagyunk és mondom anyunak h hogy fogok én aludni, fáradt vagyok, de midnenki itt van még xD

2010. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!