Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek az UFO-k és...

Mi a véleményetek az UFO-k és a keresztény vallás közti párhuzamról?

2010. aug. 14. 20:33
1 2
 1/12 1Roberto1 ***** válasza:
Hát ufok biztos létezhetnek mert hát kicsit nagy az univerzum és hogy is mondjam ök lehet fejlettebbek lehetnek és tudják irányitani az univerzumban lévö energiákat amik természeti energiák szoval tudnak nyitni kapukat hogy ide jussanak vannak érdekes dolgok a fizikában. szellemek meg nem hiszem hogy léteznek mert tul varázslatosnak hangzik ... akik hisznek benne sorry..
2010. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondolok itt, hogy valójában fejlettebb lények "teremtettek" minket, és őket tekintjük Isten(ek)nek.
2010. aug. 14. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ufo egy baromság.A vallás meg egy f@szság.
2010. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bővebben esetleg?
2010. aug. 14. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Lacerta interjút abba minden benne van.

Üdv: Melita

2010. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen az összes vallásos olyan mint egy UFO
2010. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Természetesen ez is előfordulhatott!De szinte minden vallás teremtésmítoszán el lehet gondolkozni!Miért is ne lehetne!

Sőt!

2010. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mi lehet a közös bennük?Szerintem semmi.Az hogy a kettő közül melyik létezik.A kreszténység létezik.Már elég rég óta.Az hogy isten létezik e nem lehet tudni,akkoriban szerintem a kereszténység nem ilyen jellegű volt,és az egyházak is eltúlozták a valóságot.De tegyük fel létezik a gonosz.Minden nap ott motoszkál a lábunk alatt.Tehát ha van rossz dolog lennie kell jónak is.Az hogy miben nyilvánul meg nem tudom.Az a kérdés hogy ufo-k léteznek e?Természetesen én hiszek ebben is.Mert semmiféle magyarázat nincs azokra a dolgokra amiket egy hétköznapi ember is láthat!!!!Miért ne láthatná.De akkor miért csak egyes emberek előtt mutatják meg magukat,és miért nem mindenki előtt.Ha valóban léteznek,nem akarják megmutatni magukat.Bánthatnának már minket régen,,,a fejlődésünket is nézhetik.....ki tudja mi van azokkla az emberekkel akik eltűntek.
2010. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A keresztény vallás pont, hogy tiltakozik, tagadja a földönkívüliek létezését. Mégpedig azért, mert megtörne az egyeduralma (Istenhit, annak mindenhatósága)

Pedig, elég lenne a Bibliát olvasgatni, arra figyelve, van-e utalás esetleges idelátogató földönkívüliekre..bizony-bizony, hemzseg. Aki nem hiszi, járjon utána..:)

2010. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

PIL válasza:


Az azonosítatlan repülő objektumok és a vallás között semmi összefüggést nem látok, ugyanis ha pl. egy madarat nem tudok beazonosítani mert olyan magasan repül, azt is tekinthetem UFOnak. A Földön- kívüli élet, elképzelhető, viszont nem értem hogy a tudomány, vagy az úgynevezett "ufológia" miért akadékoskodik a vallás ellenében, ugyanis a Szentírás sehol nem ír arról hogy egyedül a földön lenne élet, igaz nem is állítja ennek ellenkezőjét. Szerintem az örök isteni rend felette áll minden anyagi természetű valóságnak. Cinikus azt felhozni hogy az asztronauták nem találkoztak Istennel a világűrben, hiszen, még abban sem lehetünk teljesen bizonyosak hogy a mi kozmoszunk az egyetlen, a maga sokmillió csillagrendszerével. Aki pedig azt állítja hogy az élet csak úgy magától, semmi tervezés nélkül jött létre az felelőtlen, és nem ismeri a természetben fellelhető legegyszerűbb egysejtűek bonyolultságát sem. Igenis létezik egy Tervező, aki mindezt kigondolta, és igen létezhet más életforma is a galaxisunkban, a kettő nem zárja ki egymást.

2010. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!