Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről az Ufó...

Mit gondoltok erről az Ufó videóról?

2010. júl. 22. 14:23
1 2
 1/13 kayl18 ***** válasza:
olvastam híreket és kiderült, hogy Kazahsztánban ugyanezt a videót készítették 1 héttel korábban, tehát a kínaiak ellopták ezt a videót, az hogy mi ez, nem tudom, meteornak túl túl hosszú ideig látszik, úgyhogy szerintem nem meteor, valószínüleg műholt
2010. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
rakéta
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy valamilyen kínai repülő annyi midnent kitalálnak manapság lehet direkt azért csináltak ilyen repülőgépet h a média kínára szegezze a tekintetét -.-
2010. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ha ufó, akkor mi van???? hát semmiXD csak az tesz fel ilyen kérdést aki parázik a földönkívüli -véleményem szerint nem létező- lényektől ^^
2010. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eléggé nagyképűség azt mondani,hogy Földönkívüli élet nincs. Több százmilliárd bolygó van az Univerzumban, ezeken feltételezés szerint van élet.
2010. júl. 23. 09:29
 6/13 anonim ***** válasza:

ez egy rakéta má volt fent eza videó az oldalon és írták hogy nem mesze vana rakéta kilővőálomástól

és linkeltek egy olyan videót hogy egy másik szögből van és ot kilehet veni hogy rakéta


de am UFO mert nem tudtad azonosítani és az UFO az azonosítatlan repülő tárgy

de szerintem nem földönkívüli

2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kayl18 ***** válasza:
100%
lehet ez nem földönkívüli azonosítatlan repülőtárgy, de aki nem hiszi, hogy léteznek földönkívüliek, az vagy hülye vagy tudatlan, nem bolygókból van több 100 milliárd, hanem a galaxisokból és minden galaxisban még több milliárd vagy akár több 100 milliárd csillag(Nap) található és ha azt vesszük, hogy minden csillagnak van legalább 1 bolygója, akkor szorozzuk meg csak szimplán az 1 milliárdot saját magával, akkor is 1 trillió csillagot kapunk és pedig ennek a többszöröse van kint a kozmoszban, a bolygókról meg ne is beszéljünk, az már elérheti akár a kvadrilliót is ami 10^24(1-es után 24 nulla), na aki erre azt mondja hogy nincs fejlett civilizáció rajtunk kívül, az egy ufonauta:D
2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nógrádi Martin válasza:
A naprendszerben nincs ufó.De nagy a világ úgyhogy biztos kell lennie.
2010. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet h az /én pl hiszek bennük/ mer télleg rengeteg bolyhó van ,de kituggya lehet h csak valami nagyon fontos dologról akarták a Kínaiak elerelni a világ figyelmét lehet, találtak vmit és úgy voltak vele h ha előrukkolnak vmi ilyesmivel akkor az egész sajtó e körül fog szaglászni nem pedig vmi nagyon fontos dolog körül amiről Mi nem tudhatunk
2010. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlacktigerXXX válasza:
ufónak nem lassú kicsit? :D
2010. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!