Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért keverik sokan az UFO-t...

Miért keverik sokan az UFO-t az ufonautákkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem keverik, csak egyszerűbb így hívni őket h ufo
2010. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kayl18 ***** válasza:
21%
mert tudatlanok, mindenki a tv-ből tájékozódik és ott mindig ufo-t mondanak
2010. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért használják az ufo kifejezést, mert többször "láttak" ufót, mint ufonautát. Hiszen mindig az a hír, hogy megint ufót láttak:))
2010. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért, mert az UFO-ban nyilván ufonauta utazik, tehát egyszerűbb így fogalmazni. Ma már tényleg gyakoribb az UFO elnevezés, de régebben még földönkívüli, majd űrlény, később idegen lett. Ma már UFO. szerintem hamarosan változni fog, lehetséges, hogy most ufonauta lesz.
2010. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kayl18 ***** válasza:
szerintem a kérdező azokra gondolt akik olyat kérdeznek, hogy pl ti hisztek az ufókban és pl ez 1 hülye kérdés így mert az ufo-azonosítatlan repülő tárgy, tehát lehet földi eredetű is, de az ufonauta már nem
2010. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Edward Cullen ® válasza:
100%
Megszokásból. A köznyelvi használatban általában így nevezik őket.
2010. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Az ufonauta az ufo-kon (azonosítatlan rapülő tárgyakon) való organikus eredetű utazókat jelent.


Tehát ha felragasztok egy fémtányérra egy egeret, eldobom egy amcsi radar felett, ami nem tudja azonosítani, akkor az egérből ufonauta lesz! :D

De jobbszeretem az uforider kifejezést! ;)

2010. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek buták.
2010. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az ufó az a masina az Ufonouta pedig a bentlakók!:)
2010. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Valaki Renáta ***** válasza:
Szerintem pontosan tudják mi is a különbség, csak ezzel is jelezni lehet valakit mennyire érdekel vagy nem érdekel egy téma. A kérdés lényegét tekintve így is érteni lehet függetlenül attól hogyan nevezik.
2011. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!