Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek unikornisok?

Léteznek unikornisok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A régi falikárpitokon látható egyszarvú inkább hasonlít kecskére, mint lóra. Fehér ugyan, de hasított patája van, olyan farka, mint az oroszlánnak, és szakálla, mint a kecskének. Méretre sem nagyobb. Az, hogy lóval azonosítják, az már a modern giccsnek köszönhető.


Amúgy sajnos azt kell mondjam, az egyszarvú sem több, mint mondjuk a griff. Egyszarvú valóban létezik, a tengerben, mégpedig az a narvál.


(off: Én hiszek a párhuzamos világokban, és lehet olyan világ, ahol a számunkra csak a fantasy irodalmat képviselő lények, ott tényleg vannak. Egyszarvú, griff, kiméra.)

2010. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Háát mint láttam hogy miket írogattatok az unikornisokról (dőltem a röhögéstől)...A műpénisz volt a legjobb mert engem már dugtak meg úgy.. hahhahaha de igazából is már volt dug..om
2011. febr. 13. 11:24
 23/25 anonim válasza:
Az én válaszom csak annyi, hogy mindenki azt gondol, hisz amit szeretne. Én személy szerint hiszek benne és az összes mitikus lényben, szóval, te mit gondolsz?
2016. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
igen is léteztek unikornisok csak éppen 29000 évvel ez előtt. Sokan azért hiszik azt hogy nem léteztek unikornisok mert egyántalán nem úgy néztek ki mint manapság sokan hiszik. Hanem mint a rinocérosz és a ló keveréke és 2 méter magas és 4 méter hosszú termetüek voltak és testömegük elérte a 4 tonnát
2017. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Tudom hogy sok ev eltelt miota feltették a kérdést de en most válaszolok igenis léteztek csak nem olyan szepek voltak mint a tipikus egyszarvuak nezz utana
2019. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!