Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek unikornisok szerintet...

Léteznek unikornisok szerintetek is?

Figyelt kérdés
és hol szerezhetnék egyet háziállatnak? és mivel kell etetni ?
2011. márc. 11. 17:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CFWX0hWCbng

Kérdezd meg tőle,ő tudja.

2011. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
hát ez durva , be kéne perelni állatkínzásért biztos nem önként jelentkeztek a videóra
2011. márc. 11. 17:26
 3/46 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincsenek. Azt viszont nem zárnám ki, hogy soha nem is léteztek. Nagyon sok olyan állat szerepel regékben, mondákban, regényekben, mesékben stb. ami bármelyik országban is íródott, az a bizonyos állat ugyanolyan külsőre. Ilyen többen között az unikornis, a főnixmadár, griffmadár. Végül is a sárkányok is léteztek valamikor, sőt utódjaik ma is fellelhetők.
2011. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 szilvo79 ***** válasza:
hány éves vagy???????nincsenek unikornisok!/az egyszarvúra gondolsz ugye?/
2011. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

22 és az unikornisokra gondolok

láttam interneten már hogy találtak csontokat lovakról akiknek volt szarvuk és 1-2 csontjuk színes volt

úgyhogy én hiszek ebben , és szerintem nem haltak ki csak elbújtak

2011. márc. 11. 17:54
 6/46 szilvo79 ***** válasza:
jó rendben:lehet voltak,bár én nem hallottam róla.DE!mégis hova bújtak szerinted?????
2011. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
hát barlangokba mmeg föld alá, hova máshová ?
2011. márc. 11. 18:02
 8/46 anonim ***** válasza:
léteznek ám, multkor odajött hozzám egy bélyeget nyalogatva
2011. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

A pincémben laknak.


Pár infó:


Enni angyalport esznek bár a kokaint is szeretik és a meggymagos kutyaszart.inni megisznak mindent tehát ne pisálj az udvarra!Ivartalanítani kell őket és 6 db védőoltást kell nekik adni.


Vigyázz mert ha nem ivartalanítod akkor sokat b***nak és 25-30 unikornisod is lesz(elég nehéz lesz felnevelni őket mert drága az angyalpor).

2011. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

írhatnál kicsit értelmesebben is , és az unikornisok nem szoktak szeretkezni mert ők tiszta állatok

az angyalporról hallottam már én is , hol lehet olyat kapni ? talán ha kiraknék pár tállal a kertbe akkor idejönnének az éj leple alatt?

2011. márc. 11. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!