Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek unikornisok szerintet...

Léteznek unikornisok szerintetek is?

Figyelt kérdés
és hol szerezhetnék egyet háziállatnak? és mivel kell etetni ?
2011. márc. 11. 17:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
én elég sok mindent el tudok hinni, ezt is reálisnak tartanám ... és azt mondom sose lehet tudni. nagyon sok olyan földrész, zeg-zugáról gondoljuk azt, hogy ott nem él semmi számunkra érdekes állat, aztán lehet mégis van ott vmi :P de a te megközelítésed gyerekes. barlangban medvét, föld alatt vakondot keress. és ha nem közösülnek, hogyan szaporodnak? odagondolják a kiscsikót?
2011. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

15:48 az ellenkezőjét sem lehet bizonyítani.

Ez pont olyan, mint valaki hisz a szellemek létezésében, a másik nem. Egyik hisz Istenben, más nem. Sem a létezését, sem az ellenkezőjét nem lehet egyértelműen bizonyítani. Csak hinni, vagy nem hinni. Mint Hamlet: ez itt a kérdés.

2011. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
Nem tudom miért kell leszólogatni...-.-" egyébként én hiszek bennük, és nem érdekel hogy ki mit mond, vagy esetleg az hogy nem nőttem ki a mesékből. Szerintem igen is vannak természet feletti dolgok.
2011. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

18:50


ne haragudj, de oltari nagy butasagot irtal.


ugyanis valaminek a letezeset LEHET es KELL is bizonyitani, egyebkent honnan gondolod, hogy van? ( pl ha en azt mondom, hogy gyogyito erom van, akkor az a minimum, hogy akiket meggyogyitok azok igazoljak)


valaminek a NEMLETEZESET viszont NEM lehet bizonyitani.

Nem tudod bizonyitani, hogy nekem NINCS egymillio dollarom. Azt tudod bizonyitani, hogy a gyerekagyat felturtad ott nincs, a feszerben megnezted ott sincs, a ciposszekrenyben sem lattad. De azt, hogy nincs nem tudod bebizonyitani.

2011. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Igen, de épp itt van a lényeg! Az, hogy a létezését nem lehet egyértelműen bizonyítani, nem jelenti azt, hogy az a valami nem létezik.

Csak a régmúlt időket vegyük elő: a Föld lapos, a Nap forog a Föld körül, és még máglyahalált is haltak emberek, mert az ellenkezőjét állították. Gondolom, abban az időben nem volt könnyű bizonyítani, hogy mi keringünk a Nap körül.

Meg a Nap, esetleg Holdfogyatkozás az Istenek bosszúja.

Akkor pontosabban fogalmazva a véleményem lényege, nem zárom ki a létezésüket olyasmiknek, amikről nincs bizonyíték, hogy vannak. A szkeptikusok pont ezzel érvelnek, bizonyítani. Túl reálisak, nincs fantázia, nem néznek a dolgok mögé.

Na, a tárgytól eltértem, de a véleményem fenntartom.

2011. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
valaminek a letezeset lehet es kell is bizonyitani. ezen mit nem ertesz?
2011. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

a szkeptikusoknak,ahogy te fogalmaztad "nincs fantaziajuk".


na nezzuk a jelen esetet:


gyujtsd ossze azokat a jeleket, amik abba az iranyba mutatnak, hogy vannak unikornisok.


Es most gyujtsuk ossze azokat a jeleket, ami szerint a nap korul nem kering 34 meterre egy sony playstation plazmatv vel.


Es most tessek osszegyujteni azokat a jeleket, amik azt mutatjak, hogy letezik szamitogep es internetkapcsolat a kozeledben.


latod milyen rohadek egyszeru bebizonyitani valamit h letezik????

2011. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:

Szia

a húgom szerint olyat csak a fantázia birodalmába lehet venni és kb ugyanazt esznek mint más lovak.

Harmatcseppeket isznak.ha nem tudod hol van a fantázia bir. írj vissza.

jó unikornis gondozást!:)

2011. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
lehet hogy oda jön este az aranyporra de nagy on szégyenlős állatok
2011. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Jól érvelsz, de én nem állítottam egy szóval sem, hogy léteznek az unikornisok. Azt nem tartom kizártnak, hogy valaha nem éltek, de ezt egy korábbi válaszomban kifejtettem.

Lehet, hogy sokaknak furcsa, de én nyitott vagyok sok mindenre. Érdekel az ezotéria, asztrológia, UFO kutatás, természetgyógyászat, hiszek a reinkarnációban, s bár nem tartom vallásosnak magam, a véletlenekben sem hiszek. Szerintem minden okkal történik.

Te két lábban állsz a földön, nem kérdőjelezem meg a mondanivalód lényegét, mert a te szemszögedből neked van igazad.

2011. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!