Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért mindig éjszaka látnak...

Miért mindig éjszaka látnak szellemeket az emberek?

Figyelt kérdés
Vagy legalábbis sötétben. Ha a léteznek, akkor mi bajuk van a fénnyel? Nappal miért nem látszanak?
2010. júl. 9. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért, te látsz szellemeket? :)
2010. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem.Nem is igazán értem miért kérdezted. Az érdekel, hogy akik azt mondják láttak már, meg gyakran látnak, azok szerint miért csak sötétben mászkálnak. Világosban nem lennének elég ijesztőek vagy miért? :)
2010. júl. 9. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szellemeket nem látni, kell, hanem érezni. Én most sem látok egyet sem, de érzem a jelenlétüket körülöttem. Nem félek tőlük, mert tudom hogy fizikai kárt nem tehetnek bennem, mivel energia formában vannak az asztrális dimenzióban.


a látás földi dolog, viszont érezni, az természetfeletti!

2010. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 BlackSword ***** válasza:
54%
Valahol még az ősidőkben, amikor nem az ember volt a csúcsragadozó, és barlangokban laktak az őseink, akkor még vadásztak is az emberre... Mivel ezek az állatok éjszaka vadásztak, ezért éjszaka volt veszélyesebb... Ez olyan ösztön, hogy a kislányoknak általában az ágyuk alatt vannak a szellemek, és a fiúknak az ablak előtt... Régről maradt ősi ösztön... De csak az emberek fejében létezik... A valóságban nem...
2010. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
62%

A kérdésben rejlő állítás nem mindig igaz, csak jellemző.

Azért, mert éjjel

1. az emberek érzékei nyugodtabbak, "kihegyezettebbek" a kevesebb inger miatt

2. egy átlagos szellemszerű alak minimális kontrasztja, világosságbeli eltérése nappali fénynél nem észrevehető.

(Pl. van olyan elromlott Mp3-lejátszóm, aminek a kijelzője csak sötétben látható.)

2010. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Az emberi képzelet (és az osotobaság) határtalan. Sötétben minden árnyék,zaj rejtélyesebbnek tűnik,mint világosban. Nappal utánanézel a zaj forrásának,éjjel algha kelsz fel emiatt. Az pedig egész újszerű elképzelés,hogy a körülöttünk levő energia a szellemektől van,nem pedig pl. a rádióhullámoktól.

Unatkozó embereknek egyszerűbb az ilyesmikben hinni.

2010. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
azért mert a szellem éjszaka vadászik mint pl.: a bagoly
2010. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

egyet értek az utolsó előttivel...

csak azért hiszik,mert nem látnak semmit,ha nappal hallod ugyanazt,akkor nem gyanakodsz szellemre...

2010. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert minden sztoriban, legendában éjjel jönnek elő, és a többség ez alapján beképzeli magának.

Amúgy az egyik hozzászólónak igaza, tényleg érezni kell őket. Rendszerint én is érzem, hogy itt van egy, hol a konyhában, hol a szobámban. Most például nincs itt. Ha itt van, egy-egy elsuhanó árnyék, egy-egy zörej jelzi az itt létét, azon kívül, hogy érzem is a jelenlétét.

2010. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1.Szellemek átlátszóak, szóval fényben is ott vannak, de nem láthatók.

2.Akkor mindenki alszik és tudnak ilyeszgetni.

3.Ha kiakarnak nyírni, akkor az este tegyék, mert akkor senki nem segíthet és senki nem látja.:)

2010. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!