Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell (könnyű) átkot...

Hogyan kell (könnyű) átkot használni?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, de nem rossz célra kell!

2019. jún. 3. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van jó célú átok is?O.O
2019. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Ha jól tudom nincs, de nem rossz szándékból használnám.
2019. jún. 3. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Csak úgy próbából akarsz megátkozni valakit, csupa jófejségből?

Pont úgy kell, mint a gonosz áldást.


Az Avada Kedavrát azért ne próbáld ki.

2019. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.- az átok mindig rossz szándékú - nincs olyan, hogy nem rosszból használnám. Ha nem rosszból mondasz valamit, akkor - nyilván ezt Te is tudod - azt áldásnak hívják.


2.- úgy szórj átkot valakire, hogy az hosszútávon - lehet, nem azonnal - visszaszáll rád.

2019. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy nem is a kérdezőre, hanem majd a gyerekeire szállna vissza az átok. Ami mégrosszabb. Szóval nem ajánlatos átkozódni. És olyan meg nincs, hogy valakit jófejségből megátkozunk!
2019. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jófejségből átok.

Nehezen elképzelhető, hacsak úgy nem, hogy átokkal eltöreted az illető mindkét lábát, mert tudod, hogy a karma szerint holnap el kell ütnie őt a villamosnak. A kórházban nem járnak villamosok, tehát átkod jó és segítő szándékú...

2019. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekesek ezek a kommentek. Nyilván nem ilyen lábtörős ázkot szeretnék használni.
2019. jún. 4. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a kommentek érdekesek, hanem Te vagy az: az átok minden esetben rosszándékú, rosszindulatú, másik embernek rosszat akaró - még akkor is, ha csak azt szeretnéd, hogy pl. egy általad kiszemelt egyén, akinek párkapcsolata van, vesszen össze a párjával.


" Az átok, rontás olyan energia, aminek a célja a másik ember életének megnehezítése, tönkretétele. Ezek az energiák igen erős befolyással, hatalommal rendelkeznek az emberek felett, valójában egyfajta mágikus támadások..."


"1. Bosszúból fakadó gonosz kívánság. Elkeseredett, vad, gonosz indulatból, gyűlöletből vagy bosszúból fakadó durva szidalom, amellyel súlyos csapást, szerencsétlenséget, szenvedést, bűnhődést kíván (egy adott személynek vagy akár magának)."


"Átok Olyan szóbeli megnyilvánulás, amelynek az a célja, hogy valakinek ártson, ill. számára hátrányt okozzon, őt kedvezőtlen helyzetbe hozza, ..."


"ÁTOK szó jelentése

Magyar nyelv (1862) szótárunk szerint ÁTOK szó jelentése, értelmezése:


1) Elkeseredett vak indulatból, haragból, boszúból, kárvágyból fakadó gonosz kivánat, illetőleg, ezen kivánatot hatályosan kifejező mondat..."

2019. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Könnyű atokról még nem.hallottam,viszont arról,hogy valaki rosszat tesz,és őt elátkozzák,arról igen. Egy példa: sorban áltam a kisfiammal a boltban,elég hisszú volt a sor. A gyerek egy idő után már nyűgös volt. Előttem állt egy idos férfi és hangosan minden félét mondott a gyerekre meg rám is. Mert őt zavarta a sírás. Na akkor azt kivantam,hogy remélem nem lesz nála annyi pénz,és leégeti magat. Így is volt. De tényleg mindig az van,legalábbis nálam,ha valaki igazsagtalanul bánt,annak ha rosszat kívánok az bejön.
2019. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!