Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez az egész most tényleg...

Mi ez az egész most tényleg léteznek szellemk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma este fele 9 óra körül már épen hogy sötét volt a szobában és gépezetm elfordulok jobbra és az ajtóban áll egy ember csak a fejét láttam sötét feje volt kb 19 évesnek láthattam a fej alakjábol de a korát nem tudtam meg állapítani, ezelöt egy hette elhatároztam hogy nem hiszek többet a szellemekben és hogy nem léteznek baromság az egész , de mi a szar ez az egész és ez már a sokadik ilyen.Ráadásul mikor meg láttam ez az alakot rá 10 percel láttam még egy szellemet ugyan azt akit multkor egy nőt látam elsuhanni a szobában és ugyan az a narancs sárga bluz volt rajta ami multkor szöke haja volt az arcát nem tudtam kiveni. Akit az ajtóban látam annak fekete volt az arca, mi a szar folyik itt?
2010. júl. 4. 21:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jóbban értelmezve fekete arcavolt és hát nem láttam az arc formályát.Más részröl márt öt is láttam a fejét edig nem ma láttam elöször a fejét. De a fej folmályát nem láttam csak azt hogy egy fej van ott a nyakát is láttam mert a testét eltakarta a sötét szóba és a másik szobábol jöt fény villágította meg a fejét de a fejét rendesen tisztán láttam ilyen még nem volt lehet azért volt fekete a szellemi lénye mert gonosz? és ki lehetet az a nő a nő lehet hogy véd minket a gonosz szellemtöl vagy mi a fenne.
2010. júl. 4. 21:48
 2/19 anonim válasza:
Szellemek nincsenek. A képzeleted játszadozik veled. Gondold át a dolgokat józanésszel...
2010. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgösen menj pszichiáterhez, mert súlyos elmebeli zavaraid vannak!!!
2010. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Probálom és probálok nem hinni benne de ez egyszerüen nem lehet fel fogni ép észel , ezt az értheti meg aki már találkozot ilyennel nem hazudok nincs rá okom de amikor a sötét szobában vagyok és ott van egy ember akinek nem látom az arcát sötétcség veszi körül a börét és hirtelen rá 3 másotpercre eltünik az mi??? nem hiszem el akar tölem valamit vagy mi?
2010. júl. 4. 21:51
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de sztem ezt kitaláltad. Ilyen nincs.
2010. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Énis mindig látok vmit de aztán kiderül, hogy csak a ruháim!:D Erős a fantáziád! Sok horror filmet nézel vagy nézed a Szellemekkel suttogót! :/
2010. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki mi a szarért hazudnák , nem hazudok most márt meg nyugottam mert kb 1 órája volt ez az egész de valakivel történt már ilyen? És még valami amit nem montam azt hogy az az ember aki az ajtóban állt rám nézet szóval látot engem
2010. júl. 4. 21:54
 8/19 A kérdező kommentje:
nem nézem sem a szellemekkel sutogot sem pedig horror filmet se nézek , filmeket amiket nézek az vagy tudományról vagy pedik kung fus filmet nézek.
2010. júl. 4. 21:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Most tényleg jól gondold át!!! Azt mondod ugye,hogy sárga blúz volt rajta?Namármost a ruháknak is szellemük van?

Ha láttál is valamit,biztos,hogy nem valakinek a szelleme volt.

2010. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
gondolom az asztrális kivetödés következtében volt rajta sárga bluz a nőn rá 10 percel a sötét fej után látam meg a nőt elsuhanni a szobában kb 1 másotperc alat zajlot le amint látam anőt. Tudom baromság és kajak azt hiszitek hogy hülye vagyok de bazki látam egy rohat bUUUzi fejet ami kajak beszaratot.Nem akarom szidni a szellemeket mert leht hogy bántanak.
2010. júl. 4. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!