Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a franc ez tényleg igaz?

Mi a franc ez tényleg igaz?

2010. júl. 4. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0:19 erős photoshop. nagyon sz@r az árnyékolás XD
2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

Minden esetre elég érdekes képek vannak itt. Én is elgondolkottam azon hogy ha ez igaz lenne akkor nagy dologra fujták volna.

2010. júl. 4. 15:14
 13/25 anonim ***** válasza:
2010. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 BlackSword ***** válasza:
FAKE... 0:38nál nézzétek meg az árnyékokat... Rét irányból jönne a fény? Fura...
2010. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 BlackSword ***** válasza:
javítva: 0:28nál
2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Nem tudom, azt tudom, hogy régen alacsonyabbak voltak az emberek mint most, de volt olyan korszak is amikor magasabbak voltak...

Egyébként miért ne létezhetett ilyen ember? Most a 21. században a dzsungelben élő bennszülöttek magassága kb. 150cm. És latin elnevezése ennek az alacsony ember csoportnak: Pigmeus ami magyarul törpöt jelent. Google jó barát! utána lehet nézni! De mutatok róluk képet.

[link]

2010. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ps-e, de meglehet, hogy valakinek eleredt a fantáziája. Van egy parapiszológus barátom, aki nemrég tartott az egyiptomiakról előadást, egy kicsit más szemszögből nézve a dolgokat. Eléggé tuti érvekkel (ész érvekkel) be tudta bizonyítani az elgondolását, miszerint az egyiptomiak óriások voltak. És ekkor eszembe jutott a piramisok építése, na meg ott van a Stonehenge is.
2010. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
ja ja van benne valami amit a utolsó mondot.
2010. júl. 4. 19:28
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket szerintem igaz mer az egyik link amit küldtettek nagyon érdekes és tejes mértékben lehettek ilyen emberek. És ahogy néztem azt az oldalt ,és ha ez mind igaz akkor rá jöttem arra hogy az emberiség már kb 2-3 millió éves is lehet akkoriban az eberek orjások voltak.
2010. júl. 4. 19:57
 20/25 BlackSword ***** válasza:
A piramisok és a Stonehenge igazából nem magyarázat ezekre... Tanultam éptörit -magyart is és egyetemest is- az egyetemen... "Annyira" nem volt nagy munka összerakni... Csak megvannak a maguk apró trükkjei, amit egy nem szakember, bár néha még azok sem tudnak... Fő a kreativitás... Mindig is az hajtotta előre az emberiséget... Néha elég egy kis leleményesség és máris nem kell annyi erő...
2010. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!