Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este sétálgattunk a városban, és az egyik zöldséges boltnál láttam, hogy valaki megy az ajtó felé, aztán úgy láttam, hogy átment rajta, tehát nem kinyitotta, hanem az ajtón ment át, de mire szóltam a többieknek, hogy nézzék, addigra már "bement". Ezért mondtam, hogy menjünk már oda, mert nem lehetek hülye, hát tisztán láttam, hogy bement valaki, méghozzá az ajtón át, nézzük meg mit csinál bent, de az ajtó kivülről le volt lakatolva. Én nem nagyon hiszek egyébként az ilyesmiben, szellemekben, természetfeletti lényekben, és különben sem így képzeltem, ha esetleg lennének, de ennek a valaminek teljesen emberi alakja volt, még szatyor is volt nála, mintha menne vásárolni :) Tehát teljesen valódi embernek láttam, vagy csak hallucináltam? De ugyan mitől?
2010. jún. 27. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem is azt mondtam hogy aludt, hanem ilyen éberálom vagy mi. Velem is ez volt, mentünk, és bealudtam de mégse.
2010. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem voltam kicsit sem fáradt, sem álmos :) Még csak 10 óra volt :)

Az a valami pedig teljesen úgy nézett ki, mint egy ember, hátulról láttam csak, de azért azt megállapítottam, hogy öreg emberről van szó, és barna pólóban volt... Azóta sem tudom mi lehetett, elég különös.

2010. jún. 28. 14:15
 13/16 anonim válasza:
én már aludtam séta közben
2010. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj róla a... Tényleg, ilyen esetekben kiknek kell szólni? (Gondolom, h nem az FBI-nak és küldik Muldert meg Szkálit, hogy megfogják)

Mindegy, lehet, hogy megöltek ott valakit, és ott temették el, vagy nemtom. de az is lehet, h valami más volt. Vagy csak elbambultál.

2010. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak egy szellem volt szerintem azért látad mert amikor át ment az ajton meg változot a szellemi energiálya , ezért láthattad. Egyszerübben leírva az emberek azért nem látják a szellemeket mert magasabb rezgésszámon mozognak ami véget nem láthatjuk. Visszon ha egy ajton akar átmenni akkor a szellem a rezgésszámát lecsökenti amivéget néhányembernek látható lesz , gondolom te ezért láttad.
2010. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Energiálya???A fura helyesírásod ritkább,mint egy szellem jelenség XD
2010. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!