Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett?

Szerintetek ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este sétálgattunk a városban, és az egyik zöldséges boltnál láttam, hogy valaki megy az ajtó felé, aztán úgy láttam, hogy átment rajta, tehát nem kinyitotta, hanem az ajtón ment át, de mire szóltam a többieknek, hogy nézzék, addigra már "bement". Ezért mondtam, hogy menjünk már oda, mert nem lehetek hülye, hát tisztán láttam, hogy bement valaki, méghozzá az ajtón át, nézzük meg mit csinál bent, de az ajtó kivülről le volt lakatolva. Én nem nagyon hiszek egyébként az ilyesmiben, szellemekben, természetfeletti lényekben, és különben sem így képzeltem, ha esetleg lennének, de ennek a valaminek teljesen emberi alakja volt, még szatyor is volt nála, mintha menne vásárolni :) Tehát teljesen valódi embernek láttam, vagy csak hallucináltam? De ugyan mitől?
2010. jún. 27. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul láttad
2010. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Káprázott a szemed...
2010. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Én sem nagyon hittem a szellemekben, kb egy éve történt, hogy láttam, valaki bejön a bejárati ajtónkon. Végülis, csak a fényt láttam, meg a hangot hallottam, h nyílik az ajtó. Gondoltam, testvérem, úgyhogy nem is foglalkoztam vele, elmentem wc-re, aztán kérdeztem anyukámat, h testvérem itthon van? Mondja, h nincs. Hát én meg mondtam, h pedig láttam előbb, h bejött vki. Azt mondta, senki nem jött be, és tényleg kettesben voltunk otthon. :S

Erre kb fél évre ugyanez játszódott le. Ezek után szerintem vannak szellemek, és te is azt láttál.

2010. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Hallottam már olyan történeteket,hogy valaki például egy régi épületet látott ott,ahol már régóta új házak állnak,mire 1-2 óra múlva visszafele sétált ebben az utcában,már nem a régi házat látta ott.Utána érdeklődött a dolognak, és kiderült,hogy valaha tényleg olyan ház állt ott,amilyet az illető látott.Ez az eset is azt bizonyítja,hogy nem csak szellemek bukkanhatnak fel furcsaságként a szemünk előtt.Néha ,ki tudja mi okból,megmutatkozik valami a múltból...És ez nem feltétlenül szellem jelenség.

Az is előfordul,hogy asztrálutazókat nézünk szellemnek.

2010. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehetett semmi.:S Járj utána hogy láttak-e egy olyan embert aki ugy nézett ki.
2010. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak kaprazott a szemed?
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de olyan hosszú ideig káprázott volna a szemem? amíg láttam az ajtó felé közeledni, és amíg "átment" rajta ? hát nem tudom, mindenesetre kicsit féltem utána :D
2010. jún. 27. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:
És az ember hogy nézett ki?
2010. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az aranyos...:D Velem is volt már hasonló, de én annak tudtam be, hogy este volt már, fáradt voltam, hát ébren "álmodtam" :D
2010. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De gondolom,a kérdező nem aludt séta közben...
2010. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!