Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért idéznek az emberek...

Mért idéznek az emberek tudatlanul szellemeket?

Figyelt kérdés

Tehát itt gondolok arra hogy a kiránduláson a csajok szellemeket akartak idézni :/ én lebeszéltem róla őket mert fogalmuk sem volt micsada őrültség:S most komolyan senki nem tudja mi lesz?


Írok egy sztorit de csak röviden:

XY rokonom mesélte hogy ismerőse egyszer olyan fiatalokkal akadt össze akik szellemet idéztek azért hogy jobban tanuljanak, mindig tudták másnap ki fog felelni, mit fog a tanár kérdezni (én am majdnem elsírtam amgam:/) na szal és ezek a hülyék egyszer meghívták XY rokonom ismerősét és dicsekedtek neki, megidézték ott a szellemet stb. az ismerős meg elkezdett iádkozni mert azért ő tisztában volt ezzel az egésszel. És a szellemeke eltűntek (am cask annyit lehetett észrevenni a jelenlétükön h mozoftak a tárgyak és voltak ott hangszerek meg kaja olyan oltár féle és a hangszerek játszottak maguktól) na ezek az ima hatására eltűntek és aztán néhány nap múlva azt mondta az ismerősnek az egyik gyerek h nagy bajban vannak mert a szellemek azt kérték menjenek a zsidó temetőbe aki tudott ment asszem 3 ember nem tudott menni a többiek akik ott votak azok megijedtek emrt történt vmi és elfutottak aztán azok akik ott voltak vmi baleset érte őket meg stb a végeredmény az lett hogy vagy 10 diák életét vesztette az a 3 aki nem volt ott azok meg majd beleőrültek az egészbe :/ :S tudok am még pár ilyen sztorit és talán így neten nem is leeht úgy elmondani mint ahogy ezt egy élő szó teszi de szerintem mindeki érti hogy ezzel mire gondolok.


2010. jún. 18. 22:31
1 2
 11/18 anonim válasza:

Kb. kismillio ilyesmi tortenetet olvashatsz a neten.

Szoval ez engem nem gyoz meg. Persze azert nagyon sok minden lehetseges, ezert azt mondom ki tudja, de hat ha akarnak szellemet idezni (es az amit irtal, igaz lenne, hogy ez olyan baromi veszelyes dolog), akkor idezzenek mert valoszinuleg ugyse tortenne semmi, mert:

ha tudnak hogyan kell, akkor nem ideznenek, mert tisztaban lennenek vele, hogy veszelyes.

Ha ideznek, akkor ezt nem tudjak, tehat fogalmuk sincs az egeszrol, ezert pedig nem fog nekik osszejonni semmi.

2010. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem fogok mindenkinek külön külön válaszolni szal csak röviden:

A kölykök nem a temetőben estek össze holtan. Ahogy írtam elfutottak onnan és később valamilyen baleset érte őket.. na ja meg a helyes írásról annyit h bocs de este nem azt fogom nézni hogy írtam le, csak azt h végre legyen már kész:/

2010. jún. 19. 10:15
 13/18 anonim válasza:

Es most mit szeretnel, mi legyen? :D

x

2010. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valószínű h nem igaz de attól még nem szabad szellemet idézni mert nagyon veszélyes!
2010. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ajh haggyuk már....szellemet idézni mitől lenne veszélyes?

senki nem tud semmilyen példát felhozni aminek lenne valóságalapja...:@

2010. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ez igy van. Bizonyitek kellene.

En is ki tudok talalni torteneteket. Miert, vajon a kerdezo elhiszi, ha azt modom, tegnap szellemet ideztunk a baratnommel, nem tortent semmi, azon felul, hogy az ajto kinyilt magatol. Este mar komolyabb volt a helyzet, ugyanis a szellem megjelent almomban, es Tigrinya nyelven suvoltott. Hogy mit azt nem erthettem, de fenyegetoen hangzott. Masnap megbizonyosodtam, hogy volt ok az aggodalomra. A baratnom egy palacsintasutovel akarta hatastalanitani magat. Most nem tudom mi van, mert elfutottam.


Hat szoval, ennyit barki ki tud talalni, nem kell feltetlenul elhinni szerintem. Persze, LEHET, hogy megtortent, de valoszinutlen, es bizonyitek kellene ahhoz, hogy mindenki egyetertsen veled, kerdezo.

2010. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert játékként fogják fel, holott nagyon is veszélyes lehet. Többek közt azt is okozhatja, hogy a megidézett szellem megszállja azt, aki megidézte. Vagy ha nem szállja meg, ott marad vele. Sokan elfelejtik, hogy a megidézett szellemmel tisztelettudónak kell lenni, illetve a szertartás végén vissza is kell küldeni.


25L

2010. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi is idéztünk szellemeket még általánosban. Én most is idéznék, ha nem félnék annyira tőle:D Akik szellemet idéznek azok azért csináljak, mert (köztük én is) érdekel a téma, izgalmas stb.
2010. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!