Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért idéznek az emberek...

Mért idéznek az emberek tudatlanul szellemeket?

Figyelt kérdés

Tehát itt gondolok arra hogy a kiránduláson a csajok szellemeket akartak idézni :/ én lebeszéltem róla őket mert fogalmuk sem volt micsada őrültség:S most komolyan senki nem tudja mi lesz?


Írok egy sztorit de csak röviden:

XY rokonom mesélte hogy ismerőse egyszer olyan fiatalokkal akadt össze akik szellemet idéztek azért hogy jobban tanuljanak, mindig tudták másnap ki fog felelni, mit fog a tanár kérdezni (én am majdnem elsírtam amgam:/) na szal és ezek a hülyék egyszer meghívták XY rokonom ismerősét és dicsekedtek neki, megidézték ott a szellemet stb. az ismerős meg elkezdett iádkozni mert azért ő tisztában volt ezzel az egésszel. És a szellemeke eltűntek (am cask annyit lehetett észrevenni a jelenlétükön h mozoftak a tárgyak és voltak ott hangszerek meg kaja olyan oltár féle és a hangszerek játszottak maguktól) na ezek az ima hatására eltűntek és aztán néhány nap múlva azt mondta az ismerősnek az egyik gyerek h nagy bajban vannak mert a szellemek azt kérték menjenek a zsidó temetőbe aki tudott ment asszem 3 ember nem tudott menni a többiek akik ott votak azok megijedtek emrt történt vmi és elfutottak aztán azok akik ott voltak vmi baleset érte őket meg stb a végeredmény az lett hogy vagy 10 diák életét vesztette az a 3 aki nem volt ott azok meg majd beleőrültek az egészbe :/ :S tudok am még pár ilyen sztorit és talán így neten nem is leeht úgy elmondani mint ahogy ezt egy élő szó teszi de szerintem mindeki érti hogy ezzel mire gondolok.


2010. jún. 18. 22:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja még annyit h a sztori tényleg igaz:/ nem netől szedtem emg ilyesmi... az ismerős (ha már így enveztem el:)) na szal ő ilyen jajj mi is reikizik vagy mi meg ő hisza spirituális dolgokban ja és tartja a kapcsolatot a 3 (vagy mennyi)meg menekült ember egyikével:S szal tényleg csak annyi h ez nem légből kapott.
2010. jún. 18. 22:34
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem idéznek,csak próbálkoznak.Hát nekik ez az öröm.Más horgászni jár,meg meccset néz:P
2010. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez a sztori legalább olyan mese,mint amit a neten olvashatsz! A rokon od azt mond,amit akar. Ilyeneket mindenki tud mesélni. Szellemek nem jönnek soha senkihez.
2010. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha igaz lenne, akkor mutass róla egy cikket legalább, hogy tízen életüket vesztették egy temetőben.

Ez a kérdés KAMU!

2010. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Jó az anyag, amit szívsz.
2010. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Én meg igazat adok neked itt az éjszakában. Életveszélyes tudatlanul szellemeket idézni. Hagyjuk őket békében!
2010. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Jó lehet a cuccos amit szívsz... mennyibe adsz 1g-t? ;)
2010. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
énis berugtam ma este de azért ilyenek nem jutottak eszembe sajnos :S
2010. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Elözször gépelni tanulj meg.....Legalábbolvasd végig amit ki írsz.

Na meg ha te ezt el is hiszed.........

Èbredj fel,mert belelóg az újad a bilibe.....


Szellemek biztosoan létezek,meg történnek dolgok amire nincsen rendes magyarázat,de velük kell élni.......

2010. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon hiszek az ilyenekben a tíz ember halárárol tudsz valami bizonyítékot nagyon meg köszöném.
2010. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!