Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy ember hogyan tudja magáévá...

Egy ember hogyan tudja magáévá tenni a démonok erejét?

Figyelt kérdés

Ez lenne az egyik álmom valaki tudna segíteni nagy kérek valakit aki tud erre választ adni


csak komoly válaszokat és semmi otromba választ ne írjatok.

Ha lehetséges ez akkor hogyan lehet ezt létrehozni.


Léci keressetek neten megoldást vagy akárhonnan . és link is jó lenne válasznak akár.


2010. jún. 10. 15:21
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
ilyen nem létezik..... milyen emberek vannak...xD
2010. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
hátha van ilyen a földön ki tudja?
2010. jún. 10. 16:34
 13/33 anonim ***** válasza:
40%
hát először is várj pár évet, azután gondolkozz el rajta hogy mekkkora egy gyökér voltál/vagy...
2010. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
mi a faxért írsz ide utolsó ha nem hiszel az ilyenekben nem tom hogy ilyenek minek jönek ide.
2010. jún. 10. 17:13
 15/33 anonim ***** válasza:
17 11-nek bezony igaza van.
2010. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
szerintem meg nincs.
2010. jún. 10. 17:30
 17/33 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem keresd fel a legközelebbi pszihológust.Nem normális aki ilyenekben hisz.Inkább foglalkoznál az érdemi dolgokkal,nem pedig "démonokkal "tartanád a "kapcsolatot.Tiszta hüje vagy és még te csicskázol le mindenkit.Nézz már magadba:hókuszpókokban hiszel-jézusom.......
2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem hogy te egy kib@aszot nagy csicska vagy minek írsz ide te , nem ki oktatni kell másokat , ezt nem értem minek írnak olyanok akik csak oktatni tudnak hietetlen , aki ebben hisz b@azki anak ne mondjál ilyeneket gyökér, másnak a hitét hogy van ilyen ne kérdő jelezd meg megy el te szihiáterhez( és előre hogy nem ugy írtam ahogy kell a pszhologust vagy hogy mert nagyon lesz@arom szépen magyarosan leírok mindent aki meg érti meg aki nem az igy járt.)
2010. jún. 10. 20:55
 19/33 anonim ***** válasza:
Több módja is van, bár nem tudom pontosan mit értesz a démonok ereje alatt. Pl. hozzájutsz vmi ilyen mágikus tárgyhoz, vagy találkozol egy magasabb szintű démonnal és vmiért ad neked hatalmat. Ezekhez persze óriási szerencséd kell legyen. Vagy megidézel egy démont és megkéred, hogy adjon hatalmat, és bizonyos feltételekkel esetleg ad is. De valószínűleg át kell menned egy démonvilágba, mert csak az erősebbektől kaphatsz erőt, és őket nem lehet csak úgy megidézni.
2010. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Utolsónak szeretném mondani hogy kösz a válaszodat. Majd lehet hogy ki probálok egy idézést. Előre is mondom mindenkinek hogy a demont egy körbe zárom hogy ne tudjon bántani.
2010. jún. 11. 07:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!