Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Alakokat, konkrét emberi...

Alakokat, konkrét emberi lényeknek tűnő dolgokat látok, mire odanézek eltűnnek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom megemlíteni, hogy nem vagyok dilis!


Ha jövök, haza az utcán emberi alakokat látok. Mire felfogom, hogy van ott valami eltűnik. Éppen ezért mindig csak nagyon kevés ideig látom. De reggel amikor még szinte félig alszom akkor másodpercekig látni szoktam őket.

Nem történt miattuk balesetem (ezt le is kopogom).

Mi lehet ez? Veszélyes lehet rám nézve?



2015. máj. 23. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy a kiválasztott!
2015. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Az ároktői banda volt az.
2015. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel már ilyen dolgot tapasztaltam párszor , ezért nem tűnik furcsának, de volt rá példa, hogy tv-zés közben egy lány alak jelent meg tőlem 1 méterrel, mire felfogtam, hogy mit láttam, már eltünt, ekkor meglepődtem.. De amég nem bántanak, szerintem nem kell foglalkozni velük, majd keresnek ha kell nekik valami. :D
2015. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ártó, energiacsapoló szellemek. Azt javaslom, keress fel egy látót! Az majd megmondja, mit keresnek ott.
2015. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább csak érzem a jelenlétüket és tudom, hogy néznek ki (valami belső látás féle ez).Bár láttam is már, de nagyon ritkán életemben kb 4-szer, de én hosszabban nem pár másodpercig.Nem veszélyesek.
2015. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Utolsó! A lelki szemünk is egy érzékszerv, ami ezekszerint neked nagyon jó:)

2015. máj. 23. 21:35
 7/9 Legoman ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy ne figyelj rájuk, ne foglalkozz velük, ne érdekeljenek téged. Csináld a dolgod.

Ha odakapod hirtelen a fejed, akkor se gondolkozz el azon, hogy mi volt ez, hanem csak csináld tovább a dolgodat. :)

2015. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek biológiai okai is lehetnek. Nem azt jelenti hogy dilis vagy. Nos pl nem stresszeltél mostanság túl sokat ? Nem volt olyan hogy ingerszegény volt nagyon a környezeted? Skizofrénia kezdeti tünetei is lehetnek. Ha azonban ezek közül kiderül biztosan hogy nem erről van szó akkor nem tudom. De szerintem valami ebben lesz .
2015. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 melabe válasza:
Az attol fugg.. Lehet, hogy eros kapcsolatod van a 2 vilag kozott ragadtakkal mint en. En egy Melebe vagyok. (medium lato banshee ). Nyugodtan kerdezz tollem ha ilyeneket latsz
2017. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!