Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez a Sellős video valódi?

Ez a Sellős video valódi?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy valamilyen lényt találtak az óceánban. Levideózták, aztán a halászok kifogták és elpusztúlt. Ezen igazi sellő lehet? Sellőt https://www.youtube.com/watch?v=6z2_U8_h8Zo
2015. jan. 12. 23:32
 1/8 anonim válasza:
78%
olyan valódi,mint a tévé maci
2015. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

"olyan valódi,mint a tévé maci"


A TV Maci egy létező báb.

2015. jan. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan valódi, mint a Hófehérkéről készült videók.
2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy sellős filmből van...
2015. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet egy kis számítógépes tudással rendelkező ember seperc alatt össze tud dobni. Még én is.
2015. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

A Sellő (Mermaidus akerdezoegybaromidus) a halfélék közé tartozó,humanoid megjelenésű lény,de ezt csak csontozatának rendellenes fejlődése okozza,ami mélytengeri életvitelének,és az ott uralkodó hatalmas nyomásnak tudható be.A legende persze kiszínezte őket,nincsenek emberi tulajdonságaik,bár kifejezetten intelligens állatnak mondható.Emberre nem veszélyes,csak ha felhergelik.Indonézia déli,valamint Ausztrália északi partvidékén fordul elő nagyobb számban,de beszámoltak már egy,az Új-Zélandhoz tartozó Chatham-szigetek környékén élő kisebb kolóniáról is,de erre nincs bizonyíték.

A gasztronomiából is ismerős lehet,Olaszország déli részén (Calabria,Szicília,Apulia) kedvelt étel a sellőpaprikás.

2015. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, Én azt értem, hogy a Sellős videok nagy része fake és könnyű összedobni videot, de ez igai?
2015. jan. 15. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
A video igazi. A sellő nem.
2015. jan. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!