Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg léteznek...

Szerintetek tényleg léteznek Indigó illetve Kirstálygyermekek?

Figyelt kérdés
Köszi ha válaszoltok.

2014. okt. 25. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem.Ha egy gyerek fogyatékos vagy butább az átlagnál,a (hülye)szülők képtelenek elfogadni és mondanak rá ilyeneket hogy csodagyerek,indigógyerek, kristálygyerek.Pedig szerencsétlen gyerek csak korlátozott értelmileg. :(
2014. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké
2014. okt. 25. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Az egyesnek igaza van, az indigó meg kristály meg tudom is én, hogy milyen gyerekek csak az elvakult túlbuzgó ezotéria fanatikus szülől elméjében létezik akik az átlagos gyereküket mindenképpen különlegesnek akarják látni.
2014. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Jah, én is indigógyermek vagyok, ha az indigóság különcséget jelent, mert másképp látom a világot, és másképp gondolkodok, mint egy átlag ember. De azért látom másképp a világot, mert diszlexiás vagyok, ami egy átok számomra. Basszus azok a rohadt betűk :D A másik képességem az, hogy másképp gondolkozok, mert 400-500 szót tudok egyszerre megjegyezni és papagáj módjára visszamondani többször is, az én agyam olyan, mint egy számítógép. Az egyik hobbim, hogy másokat szívatok vagy segítek nekik enélkül, hogy tudnának róla megvizsgálom a gondolkodásukat, a viselkedésüket, mivel elég kiszámíthatóak és befolyásolhatóak fiatal korom ellenére szerintem én vagyok itt a legintelligensebb. A kristálygyermekekről pedig nem sokat tudok.
2014. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is indigó vagyok elvileg, ezért kérdeztem
2014. okt. 25. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
De most mi a pö**csömér' kellett lepontozni?! Már így is 54% vagyok mert senkinek nem tetszik amit írok!nem azt nézik hogy hasznos-e, hanem hogy nekik tetszik-e...Istenem szánalom ami itt megy... -.- -.- -.-
2014. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
#6-os Ne foglalkozz ezzel csupán ennyi az iQ-d nem kell mellre szívni. Én is 76%-ról vagyok lepontozva, mert csökkent az iQ szintem 59%-ra :D:D:D Szerintem zöldet akartak neked nyomni, csak színvakok :DDDD
2014. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le és nem trágárkodunk az oldalon
2014. okt. 26. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Értettem Mami! :D nem mondtam hogy te pontoztál le. :D
2014. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem léteznek, ez csak egy újabb New Age baromság, amivel a primitív szülők különlegesnek mondhatják a gyerekeiket, ahelyett, hogy valódi segítséget nyújtanának nekik.
2014. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!