Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már részetek vmi "termész...

Forever 18 kérdése:

Volt már részetek vmi "természet felettiben"?

Figyelt kérdés
A "szellemek nem léteznek" komment áradatoktól kíméljetek meg! Mert leszarom h más esetleg nem hisz bennuk! En azokhoz szolok akikkel tortent ilyesmi vagy hisznek bennuk! Varom az ÉRTELMES valaszokat! :)

2014. szept. 6. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

kiöltözve díszmagyarban mentem évnyitóra, mikor az égből lesza. rt egy madár, nagy adag volt, és hát át is kellett öltöznöm, meg fürdenem is kellett.

elég természetfeletti volt.

2014. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
"szellemek nem léteznek"
2014. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Olyat fingittam hogy a telóm lemerült majd feltöltődött
2014. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos én bányász vagyok és nem tudok ilyenben segíteni :(
2014. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze ha azt keresed, majd te is kapsz "természetfelettit" :)
2014. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
A legnagyobb élményem Csillebércen volt, egy kétnapos meditációs kurzuson.Beosztva 4 óránként meditáltunk.Már az első meditációnál egy új élményben volt részem.Kezdés: nagy csend,majd indiai zene,majd angolul beszélő jogi,magyarra fordító tolmáccsal.Én hátul, egy tornácon ültem,az utolsó sorban, mert a terembe nem fértem be. Már a zene alatt is,az embereket előttem ülve nagy fehérségben láttam, sok-sok fehér hajformát,szinte tömegével.A jelenséget nem tudtam megfejteni, így megkérdeztem a jóga vezetőjét, és azt válaszolta a tolmács által:Erre a meditációra tiszta lelkek érkeztek, a fehér szín ezt jelképezte.A másik említésre való eset a következő: amikor hazánkba jött az agykontroll oktatás, már az elején elvégeztem, és utána elmentem az indiaiakhoz meditációs módszert tanulni, amivel heteken át meghallottam a csend zenéjét, nagyon meglepődtem, hogy a természet lágy zenéje milyen szép, hiszen a szobában ülve hallottam.Ha az ember egyensúlyban van, a középpontjában, akkor érik természetfeletti élmények, akár sugallatok formájában is.
2014. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az aránylag értelmes valaszokat, de varok meg :)
2014. szept. 7. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:

egyszer régen, még 12 évesen repültem helikopterrel. nagyon élveztem, ahogy a fák elsuhannak alattunk.

Azóta sajnos nem voltam a természet felett :/

2014. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mi barátnőmmel 2 éve idéztünk szellemet, akkor ott azt hittük hogy nem sikerült, aztán egész éjjel kopogott vmi az ablakon. Másnap maguktol mozogtak a székek, néha még most is hallom a teljesen üres házban a lépések hangját...
2014. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
...teknümleygif a énetleklef ima naltaráv nesejlet imalav leggevözs a lezze entehnétröt .lp rokka ,ennel ah,scnin itteleftezsémreT
2014. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!