Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik ilyen, valaki tapaszta...

Létezik ilyen, valaki tapasztalt már hasonlót? Nagyon meg vagyok ilyedve, hogy nyugtathatom meg magam? 17/f

Figyelt kérdés
Én sose hittem az ilyesmibe, atesitának tartom magam de ami a napokban történt arra nem találtam magyarázatot. Az egész ugy kezdödött hogy van nekem egy barátnöm, 4-5 honapja, de komoly a dolog. A lány ágról szakadt, szegényes, valássos. Az anyukáját nemszeretem, depresszios és iszik is. A barátnöm mindig mondta h anyát megszállta egy démon, szellem vagy tököm tudja mi.. mindig nevettem magamba, hülyének is néztem kicsit. Nem szeretek náluk aludni, nem is viszem tulzásba, de legutobb nem aludt otthon az anyja. Mondta nekem a barátnöm h a démonszellemmumus ilyenkor dühöng, a házat nem hagyhatja el.. ezen is nevettem. Mikor lefeküdtünk aludni becsuktuk az ajtot. Egész éjszaka kis megszakitásokkal remegett az ajto, a tárgyak megmozdultak kint, és nem szél volt vagy ilyesmi, szinte éreztem h van itt valami.. Nem hittem az ilyesmibe, de össze fostam magam az nap este, egy percet sem aludtam, a barátnöm azt mondta többször volt ilyen, ő is nagyon fél. Tapasztalt már valaki hasonlót, fogalmam sincs mit csináljak, azota nem is voltam náluk. Mit lehet tenni, vélemények?

2014. aug. 14. 22:48
 1/10 A kérdező kommentje:
ijedve.. tényleg kivagyok.
2014. aug. 14. 22:49
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Hívő ember, lelkész segítségét kérjétek sürgősen!
2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
mert hiszel benne és beképzeled és fosos is vagy,én nyitott vagyok mindenre és jártam is már sok "szellem járta" házban de soha semmi megmagyarázhatatlan dolgot nem tapasztaltam pedig megpróbáltak megviccelni is de aki nem ijed meg a saját árnyékától azon nehéz kifogni de minél több ember van annál jobban működik a tömeghisztéria
2014. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
fostos gatyát hipóban kimosni , itt már csak az segíthet
2014. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
30%
ez komoly vagy kitalaltad? :D
2014. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Vagy szopatnak valahogy, vagy komoly. Az utóbbi esetben közölnöd kell őkelmével (démonmumus vagy nem tudom, hogy neveztétek el), hogy távozon. Mint ember jogod van a normális ateista életmódhoz és annak fenntartásához. Úgyhogy komolyan gondolva hangosan közöljétek vele, hogy távozon (ha többen csináljátok az még jobb).

Ha nem hiszel benne, hogy sikerül, hát akkor sok sikert...

Ha igen, akkor nem lehet baj. Ne felejtsétek el közölni vele, hogy az a ti házatok stb.

2014. aug. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne viccelj már emiatt lettél ezoteria hívő Atesitából? :D

Igazából szerintem soha nem is voltál te Ateista, ha ilyen könnyen feladtad az általad ismert eszméket.

Véleményem szerint az általad leírtakban nincs semmi ezoterikus, csak a barátnőd jól rád ijesztett az leendő anyósod pedig nem démoni megszállott, csak egy alkoholista.

2014. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. A házunkban több szellem is lakik, van amelyik ártalmatlan. Viszont van egy amitől igazán tartok, valószínűleg egy démon. Nincs helyhez kötve. Ahányszor részletesebben beszéltem róla valakinek, meglátogatta. Tükrökön keresztül közlekedik, és félelmet, pánikot kelt, és így elszívja az életenergiát, nem engedi, hogy körülötte boldog legyen valaki. Sokszor érzem úgy, mintha rám lenne tapadva. Ha hagyjátok, hogy eluralkodjon rajtatok a félelem, azzal eléri a célját. Védekezhettek azzal, ha valami pozitív dologra gondoltok. A szeretet például elég erős ehhez. Vagy felidézhettek valami vicces, boldog emléket. Gondoljatok arra, hogy erősebbek vagytok nála. (Hiszen még teste sincs!) Így nem árthat. Nem tudom, hogy ez hosszú távon meddig lehet hatásos, de eddig bevált :) Ezen kívül nekem még az is használt, hogy egy lapra rajzoltam 9 négyszöget. Ezt az ágyam mellé tettem egy polcra. (az energiavámpírok éjszaka a legveszélyesebbek)Úgy működik, mint egy pajzs. Nem engedi közel a szellemet/démont és nem kelt félelmet. Az érzés, hogy ott van, megmarad, de nem árthat. Nem tudom, hogy ez nálatok működne-e. Remélem segíthettem.
2014. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Visszaszívom. :) ez hosszú távon nem működik. El kell küldeni!
2014. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamerara feljatszanam es youtube ...
2014. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!