Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki sorolna nekem magyar...

Valaki sorolna nekem magyar kriptideket? Lehetőleg olyanokat amikről nem sok mindenki hallott mert kíváncsi vagyok rájuk.

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bács-Hójai erdő Kolozsvár mellett. ott már elvileg láttak mindent, szellemeket, stb, és a fák eléggé furcsán nőnek
2014. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hm érdekes
2014. máj. 16. 20:44
 13/18 anonim ***** válasza:

A szellemeket azért nem sorolnám a kriptidek közé.


Amúgy ezt a halemberes sztorit én úgy hallottam/olvastam, hogy egy pap még a kommunizmusban elbújt valami tóba, és csak nagyon ritkán merészkedett ki és a bőre annyira elváltozott, hogy kifejezetten halszerű megjelenése lett.

2014. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt matektanárnőm.
2014. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
@14 Az nekem is hasonlított a csupakabrára.
2014. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen az enyém is olyan volt, kilőtték szerencsére
2014. júl. 21. 23:41
 17/18 anonim ***** válasza:

Hallottatok már a Pumiról ?

Én igen. Láttam is. Ehhez kapcsolódóan leírom amit tudok:

Először is egy történet ami velem esett meg:

Pénteken (azaz inkább szombat hajnalban)épp mentem hazafelé egy buliból. Sötét volt,csak az utcalámpák világítottak. Elég zord éjszaka volt. Lépéseket hallottam,de nem akármilyeneket. Gyorsak voltak és határozottak.A félhomályba egy fekete alak rajzolódott ki előttem. Kicsi volt, olyan 170 centi és fekete. De nagyon fekete. Odaért hozzám és azt mondta:

"Szevasz testvérem ! Figyeljcsak nincs egy szál cigid ? Kifizetem !"

Én nagyon megijedtem tőle. Nem tudtam hova tenni,de mire kinyögtem egy "Nem cigizeket" már el is tűnt.


Ezt biztos nem hiszitek el,pedig átéltem és biztos nem álmodtam !! Több emberrel is megtörtént ez. Van akitől pénzt kér,van akitől cigit. Van akibe csak úgy beleköt. Az alakját is tudja változtatni. Egyszer magas,olyan 180 körül,máskor meg összemegy és megnöveszti a haját. Pontos személyleírása nincsen. Csak felbukkan és eltűnik. Együtt mozog az éjszakával. A sötétségben és az árnyékokban él és rettegésben tartja az éjszaka kitévedőket !

2014. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze a hatóságok biztos tudnak valamit amit mi nem,de ők tagadnak mindent !
2014. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!