Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hajnali három órakor lépéseket...

Hajnali három órakor lépéseket hallottam a házban. Mi lehetett? Egyedül voltam aznap éjjel.

Figyelt kérdés
Na szóval, ma hajnali három órakor arra ébredtem, hogy halk lépteket hallok a szobám melletti folyosóról. Egyedül voltam a családi házban, más nem volt rajtam kívül. Nagyon megijedtem. Betörő nem lehetett, mert pár órával később szétnéztem a ház többi részében és minden okés volt, mintha mi sem lett volna aznap éjjel. Mi történt szerintetek? Hallucináltam? Pedig nem ittam semmit előző nap.
2014. márc. 22. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
A reptoidok már a spájzban vannak!
2014. márc. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egysze napokig alíg aludtam akkor én is képzelődtem halucinàltam fájt a fejem szédölögtem alig birtam nyitva tartani a szemem. hangokat hallottam nevetést - nem piálok és sose drogoztam. tuti hogy alig aludtam 1-2 órát mert gépeztem és akkor is alig birtam nyítva tartani a szemem.
2014. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
már tudom mikor voltak a hangok a fejembe mikor egyedül voltam mert volt az az éjszakai ....!mindenki ott volt a szomszédba. rejtéjes haláleset-lehet nem is igaz? az ajto előtt. a bicajjal udvarló kukkolo és megint hajnali 3most mászkál nappal senki se látja.
2014. márc. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nem jár a házad alatt metró? Nálunk az szokott ilyen hangokat okozni. Esetleg háziállat, vagy egy nyitvafelejtett ablakon jöhetett be valami. De ha fáradt vagy, az agyad sok mindent ki tud vetíteni. Én ezekkel tudnám magyarázni a hangokat.
2014. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 toth.peter ***** válasza:
Áhh nyugi, csak én voltam az. Nem akartam kopogni, ezért csöndben kellett elvinnem az operációs rendszert. Hiszen én vagyok a kékhalál, és ez a dolgom!
2014. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!