Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hajnali három órakor lépéseket...

Hajnali három órakor lépéseket hallottam a házban. Mi lehetett? Egyedül voltam aznap éjjel.

Figyelt kérdés
Na szóval, ma hajnali három órakor arra ébredtem, hogy halk lépteket hallok a szobám melletti folyosóról. Egyedül voltam a családi házban, más nem volt rajtam kívül. Nagyon megijedtem. Betörő nem lehetett, mert pár órával később szétnéztem a ház többi részében és minden okés volt, mintha mi sem lett volna aznap éjjel. Mi történt szerintetek? Hallucináltam? Pedig nem ittam semmit előző nap.
2014. márc. 22. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hőingadozás.
2014. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem nézted meg? :)
2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Megijedtem. Először arra gondoltam, hogy Lakatosék járkálnak a házamban, s nem volt nálam védekezésül szolgáló eszköz.
2014. márc. 22. 21:25
 4/15 anonim ***** válasza:

van a pszichológiában erre egy szép kifejezés, tudatalatti kivetülés.

Magyarul hallucináció, de kevesen tudják, ennek is több fajtája van, szorongás, vagy kényszer hatására fellépő tudatbeszűkülés a pontos megnevezése ha érdekel, és utána akarsz nézni.

2014. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Patkány, egér, macska egyéb háziállat.
2014. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Én voltam az.
2014. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mocskos hazug disznó nevű felhasználó válasza:


Félálomban előfordul, hogy az ember hall hangfoszlányokat, lépteket. Csak ez inkább az elalvás előtti fázisban szokott előfordulni. A hajnali 3 óra elég misztikus időpont. Világszerte lehet olvasni, hogy ebben az időpontban ébrednek fel emberek. Itt is vannak ilyen kérdések.

Akik azt állítják, hogy eltérítettek, elvitték az idegenek, mind úgy emlékeznek, hogy hajnali 3-kor ébrednek fel rendszeresen. Volt esetleg kiesett idő a léptek után? Megjelent az ablakban, vagy az ajtóban egy bagoly szerű alak? Rendszeres a 3-kori ébredés?

2014. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A hajnali 3 kori ébredés nálam hetente fordul elő kb. Nem gyakran ébredek fel éjszaka közepén, de gyakran hallok zizegést, sistergést, pedig egyedül vagyok. Ilyenkor általában megnyugtatom magam, hogy csak a fülem zúg.
2014. márc. 22. 22:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy női nevetésre, és hangos trappolásra keltem, a bejárati ajtó fele hallottam a lépteit eltűnni, persze rögtön felkeltem és utána mentem de nem láttam sehol semmit. A mi házunkba szinte minden olyan dolog előfordult már, amit nem lehet sehogy megmagyarázni.
2014. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

"Egyedül voltam aznap éjjel"

Vagy még sem?

2014. márc. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!