Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem merem mástól megkérdezni,...

Nem merem mástól megkérdezni, félek, hogy hülyének néz, de úgy érzem, hogy valaki van rajtam és a nővéremen kívül a szobában, ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Teljesen más légköre van a szobámnak, amikor belépek, a hidegen kívül érzek valami mást, félelmet, szomorúságot a levegőben. Néha ha nagyon koncentrálok, látok egy nagyon lassan, komótosan járó alakot. Senki mástól nem merem megkérdezni, félek, hogy hülyének, betegnek hisz. Nem szedek semmi gyógyszert, és egyebet. ÉS KÉRLEK, vegyetek komolyan nem vagyok, beteg. Félek nagyon, pedig azt a gyermeteg kort már kinőttem, már rég nem hiszek bennük(szellemekben).

2014. jan. 15. 17:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
83%
Szerintem nem hülyeség amit mondasz.Próbáld meg hogy sót szórsz az ajtóban,ablakba.Tudom hogy a Nővéred is ott van és nem akarod hogy hülyének nézzen.De próbáld kimagyarázni valahogy.Meg olyat olvastam hogy a szellemet elehet űzni ha rákiabálsz.De hangosan ha jó szándékú akortt is.Nem tudom beválik e de próba szerencse.Remélem megoldódik a problémád.Mivel egyik legnagyobb kínzás az alvás meg vonása ,és félelemben élés.Remélem segít a válaszom.
2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!