Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonok által szexuális zaklatás?

Démonok által szexuális zaklatás?

Figyelt kérdés

Olvastam jó pár cikket és többükben is találkoztam olyan esetekkel, amikor az adott gonosz lélek vagy démon (többek között) szexuálisan is zaklatta áldozatait.

Ezt hogyan lehet elképzelni?

Hiszen egy démonnak nincsen fizikai teste, egyszerűen ötletem sincs, hogy ezt hogyan lehet kivitelezni...


2014. jan. 10. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Belebújnak valakibe és keresnek egy áldozatot
2014. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy. Ezek az esetek a régmúltra nyúlnak vissza. Akkoriban ha valakit betegség ért, görcsösen rángatózott, habzott a szája stb. azt hitték démon szállta meg, de valójában csak nem ismerték a betegség eredetét. Egyből az ördög és démonűzőt hívták. Úgyhogy egy démon se nem tud szexelni se nem tud emberbe bújni.

Aztán ott van még két másik démoni lény is:

A succubus és az incubus éjjel álmában rontja meg az ellenkező nemű emberi lényt. Legalábbis a középkorban ezt hitték. Valójában az éjjeli magömlés, és a szexuális tartalmú álmok azok, amikre a középkor ezen démonokat adta magyarázatul. (férfiaknak és nőknek is vannak szexuális tartalmú álmaik) A becsületes ember ilyen után elment gyónni. Ezt is szexuális zaklatásnak vélhették.

2014. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Keress rá a google-n a 'Kisfiúkat Megkúró Futanari Succubus' kifejezésre, egy csomó beszámolót olvashatsz olyanoktól, akiket gyerekkorukban molesztált a rettegett hermafrodita démon.
2014. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha teret engednek a "démonnak" képes fizikai megnyilvánulásokra. Az ember szellemi teste sokkalta erősebb mint maga az ember fizikuma.

Visszatérve a "démonra", gyenge lelki állapotú embert, és főleg olyat aki nem vallásos, képes megszállni. Arról nem hallottam volna, hogy megerőszakolna bárkit, mivel nincs fizikai teste így nincsenek ilyen vágyai.


Kedves Kérdező, tapasztaltál valamit ami a kérdéseddel kapcsolatos vagy esetleg a kíváncsiság furdalt?

2014. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gondolkozz ezen :

szexualis vagya a testresznek, a nemi szervnek van ? ugye hogy nem. akkor mi okozza, hol van ? ugy mondjak, a lelekben, a lathatatlan reszben. az asztraltestben.

a gonosz lelkeknek, demonoknak van fizikai testuk ? nincs.

ezert tudjak megszallni az embert, mert az ember egyszerre ket dimenzioban letezik: a fizikaiban es lelkiben/szellemiben.

2014. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ed és Lorraine Warrenről olvasgatok és ebben a cikkben fordul elő többször is említés démonok általi szexuális zaklatásról:

[link]


Természetesen nem tudom mennyi a valóságalapja ennek a cikknek, de foglalkoztatott a kérdés hogyha egyáltalán lehetséges akkor hogyan, ezért kérdeztem rá.

2014. jan. 10. 20:26
 7/11 _Jessy_ ***** válasza:
pereld be őket b+!
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

zsír, ezt muszáj lesz valahogy kipróbálnom

hívom is a díleremet

2014. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha álom közben zaklatta őket? Az álmokban pedig elvileg minden lehetséges. Vannak olyan álmok, amelyek fizikai ingerekkel járnak. Nekem is volt már egy ilyen álmom, de akkor szerencsére nem démonnal voltam. Ja, és igen, valóságosnak tűnt. :)Bár egy kicsit bevállalósabb voltam, mint alapból.
2014. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó, igaz! :)
2014. jan. 14. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!