Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lemondani az EZO...

Hogyan lehet lemondani az EZO TV által küldött sms-eket?

Figyelt kérdés
Anyukám egyszer felhívta az EZO Tv egyik jósát, és azóta sms-eket kap, hetente akár többet is. Ha ezért még pénzt is vonnak le akkor minél előbb jó lenne megszüntetni! Előre is köszönöm a segítséget!
2013. dec. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Viselje a következményeket. Nekem ilyet csinálna valakim, barátom, barátnőm, rögtön mennék vele szolgáltatót váltani. De hogy ők felhívjanak egy jóst, ahhoz nagyon sokat kell inniuk. Én meg nem tudok annyit inni, hogy felhívjak egy olyat.
2013. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pcépítoo válasza:
89%

Felhívod az ügyfélszolgálatukat és megmondod nekik, hogy köszönöm nem kérek több értesítő SMS-t, köszönöm szépen!


Itt az ügyfélszolgálat száma: 06-1-225-4141

2013. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy, aki tegnap megkérdezte, hogy ingyenes-e az ezotévés sms? :D
2013. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
xd
2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, lehúzták az egyenlegedet? párdon az Anyukád egyenlegét. én nagyon kíváncsi lennék, hogy mennyi pénz vontak le az Anyukád egyenlegéből a kóklerek?Amúgy híved fel a kókler ezo.tv ügyfélszolgálatot és mondd meg nekik, hogy nem tartasz továbbá igényt a szolgáltatásra, mert megmagyarázhatatlan módon szkeptikus lettél.:D
2013. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Válasz sms-t kell írni nekik a következő kulcsszavakkal:


"mégegy"; "sms"; "megba_lak"

2013. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mobilnál le lehet tiltani a fogadott emelt díjas sms-t, az azt jelenti, hogy fogadásért fizetsz. Ha érkezik bármilyen sms ezek után az díjmentes, még külföldön is, roaming alatt is. :) Gyerekeknek meg le lehet tiltani a emelt díjas sms küldést és hívásindítást is. Én nem teszem ezt, csak a fogadott emelt díjast tiltom, mert néha mobillal fizetek értelmes szolgáltatást és gond lehet. Ezt otthonról el lehet intézni. Egyszer bevallom én is küldtem jóslás miatt sms-t(mindenki kíváncsi egyszer), de az küldött emelt díjas sms volt. Rendszerük elmentette a születési időm, meg ha van karácsony meg minden sz.r, akkor küldenek sms-t, hogy Boldog....aztán küldjek sms-t..felhívtam a szolgáltatót(normál díjas), hogy töröljenek, ne zaklassanak, töröltek. Amúgy undorító dolgokat küldtek, amennyiben nem küldök vissza sms-t ez meg ez lesz...
2013. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komolytalan válaszokat nem kértem, de azért értem a viccet! Sajnos az idősebb emberek könnyebben elhiszik azt a sok baromságot, amit a tv-ben mondogatnak minden nap. De azért köszi a "Viselje a következményeket...." hozzászólást. Valószínűleg, aki írta, soha nem követett el ilyen, vagy ehhez hasonló hibát egész életében. A hozzászólás többi részét inkább nem kommentálnám!! A használható válaszokat nagyon köszönöm!!
2013. dec. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!